1233 rezultate pentru eticheta

fc botosani

Video FC Botoșani - Astra 0-1. Moldovenii, două bare - giurgiuvenii, 30 de minute cu un om în minus!

captura bucurie astra

"Nu l-am dat pe 300-400 de mii de euro, ca să iau 700 în vară". Cum l-a ratat Steaua pe Ngadeu

ngadeu

Video Dinamo - FC Botoșani 1-0. Echipa lui Rednic este la 3 puncte de liderul Astra

gol Costache

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Mircea Rednic a lămurit problema căpitanului la Dinamo: "Filip s-a supărat degeaba"

capitan dinamo-1

VIDEO EXCLUSIV Facilităţi de cinci stele pentru Botoșani și CSU Craiova în Antalya

captura hotel craiova

I-au găsit înlocuitor lui Momcilovic. Căpitanul lui FC Botoşani va juca la Pandurii

acsinte pandurii

FC Botoşani, răspuns pentru Pandurii: "Au luat 250.000 pe Momcilovic şi nu dau 20.000 pe Acsinte"

acsinte 2

VIDEO Botoşănenii regretă venirea pauzei în Liga 1: "Am salvat sezonul pe final"

capt Pustai

VIDEO Un fundaş de la FC Botoşani se află pe lista Stelei: "Discuţii şi negocieri"

ngadeu steaua

VIDEO Pandurii - FC Botoșani 0-3. Gorjenii au ratat şansa să treacă pe primul loc, în Liga 1

pandurii botosani

VIDEO CSMS Iași - FC Botoșani 1-0. A treia victorie în ultimele patru etape pentru echipa lui Napoli

capt gh vasile

VIDEO Botoșani - Voluntari 2-2. Gazdele au rămas cu două victorii în acest sezon

capt gol anulat

Doi stelişti au luat galben cu Botoşani şi ratează derby-ul cu Dinamo: "Vom găsi soluţii să-i înlocuim"

chipciu galben

VIDEO Steaua nu mai sperie pe nimeni: "Orice echipă are șanse să ia puncte cu ei. Nu mai e echipa de anul trecut"

stelisti

VIDEO FC Botoșani - Poli Timișoara 1-1. Oaspeţii au ajuns la 6 meciuri fără victorie, în Liga 1

gol Botosani

VIDEO Iftime, critici la adresa lui Pustai: "Cu Grozavu nu ne dominau mulţi"

viitorul botosani iftime

Patronul lui FC Botoșani, mulțumit de Pustai: ”Dacă știam, schimbam mai repede antrenorul”

pustai-2

VIDEO Săndoi, după eșecul de la Botoșani: ”Am pierdut total nemeritat”

botosani craiova

Pustai: "Vreau ca Botoşaniul să mai participe o dată în Europa League"

pustai-1

VIDEO Astra - FC Botoşani 1-0. Giurgiuvenii au revenit pe primul loc în Liga 1. Cabrera a fost eliminat de la oaspeți

captura bucurie astra-1

VIDEO Andrei Marc a purtat în premieră banderola la Dinamo. Vojnovic nici n-a fost în lot, la Botoșani!

captura marc capitan

VIDEO Noul antrenor al Botoşaniului, anunţat luni: "Nu am vut să ne grăbim. Cine va veni va sta mult timp"

captura sfaiter

Indiferent de rezultatul meciului cu Dinamo, FC Botoșani rămâne iar fără antrenor

mugur cornat

Veşti bune pentru Rednic. Ultimul transfer al "câinilor" a primit cartea verde şi poate fi folosit

Ghomsi Botosani

VIDEO&SONDAJ E de roşu intrarea lui Popovici? Haţegan i-a dat doar galben, după un atac de kung-fu

popovici picior

Leo Grozavu, pe făraș. FC Botoșani negociază cu doi antrenori care au fost campioni ai României

groz

Miron, după accidentarea din Cupa Ligii: "Cred că am ceva la plămâni, dar n-a fost de la oboseală"

miron

Ultimatum pentru Leo Grozavu: "Dacă nu batem la Chiajna, ne despărțim de el"

leo grozavu

VIDEO Chiajna-Botoșani 3-0. Ilfovenii s-au calificat în sferturile Cupei Ligii! Gol în secunda 16

concordia

Botoşaniul s-a mai despărţit de un jucător: "Când aveam nevoie de el avea probleme"

botosani

VIDEO Iftime i-a făcut praf pe jucători, dar nu îl demite pe Grozavu: "Nu ştiu cât se mai poate face de râs"

botosani

VIDEO Cristian Lopez îi calcă pe urme lui Tade: "Una dintre cele mai bune seri ale mele"

lopez botosani

VIDEO Cristian Lopez a marcat de trei ori cu FC Botoşani. Primul hat-trick al sezonului în Liga 1

cristian lopez marcheaza gol

VIDEO Golul doi marcat de CFR în faţa Botoşaniului a venit după două infracţiuni nesancţionate

captura gol 2 cfr

Patronul de la Botoșani îl va demite pe Grozavu în cazul unui eșec cu CFR Cluj

leo grozavu-1

VIDEO După prima victorie a sezonului, Petrolul vrea să răpună şi liderul Dinamo

dacian varga

VIDEO O nouă eroare de arbitraj. Petrolul ar fi trebuit să aibă penalty cu Botoşani

captura penalty petrolul

Croitoru dezvăluie motivul plecării de la Botoșani: "Voiam să mă retrag de acolo, dar n-am mai putut rezista"

croitoru-1

VIDEO Și el s-a crucit când și-a dat seama ce a făcut! Explicaţia lui Voicu

captura ionut voicu

VIDEO Un fost jucător al campioanei, optimist înaintea returului cu Partizan: "Steaua are forţă"

croitoru steaua partizan

Criticat de patron după meciul cu Partizan, Valentin Cojocaru a fost în premieră căpitan la Steaua

cojocaru capitan

VIDEO De ce le-a fost frică n-au scăpat! "De câte ori ne arbitrează domnul Tudor se crează o stare de tensiune"

captura-penalty 1

steaua bun autografe

VIDEO FC Botoșani - Steaua 0-1. Gol în minutul 2 și apoi dominare totală a gazdelor. Campioana, cu rezervele

bucurie steaua

Fără victorie în Liga 1, Leo Grozavu i-a pus gând rău Stelei: "Vrem să câştigăm"

grozavu-1

VIDEO Haos înainte de Poli - Botoșani. Motivul amânării partidei. Doi fotbaliști, chemați urgent din tribună!

poparadu poli

VIDEO Repriză de coşmar pentru Andrei Cordoş. A greşit grav de trei ori cu Legia

captura cordos

Grozavu, dispus să sacrifice campionatul pentru UEL: "Prefer să pierd două meciuri de Liga 1 ca să ne calificăm"