6 rezultate pentru eticheta

etapa 4 ucl

Video Plzen - Bayern Munchen 2-4. Bavarezii au turat motoarele doar o repriză și au obținut ”biletele” pentru optimile UCL

Fotbal - LM 22/23 - Liga Mistrů - Plzeň - Bayern Mnichov (v bílém)

Video Barcelona - Inter 3-3. SEN-ZA-ȚIO-NAL! Partidă superbă pe Camp Nou, dar catalanii sunt cu un pas în Europa League

barca-inter

Video Atletico Madrid - Club Brugge 0-0. Belgienii au rezistat eroic, cu un Mignolet în zi mare, și s-au calificat în optimi

Atletico de Madrid v Club Brugge - UEFA Champions League - Group B, Spain - 12 Oct 2022

Video Șahtior Donețk - Real Madrid 1-1. Campioana Europei a egalat la ultima fază a meciului

real-sahtior

Video Celtic - RB Leipzig 0-2. Oaspeții au înscris de două ori în ultimul sfert de oră

Celtic v RB Leipzig, UEFA Champions League, Group F, Football, Celtic Park, Glasgow, UK - 11 Oct 2022

VIDEO Etapa a 4-a din Ligă. Trei echipe, calificate deja în ”optimi”, trei formații eliminate după patru runde