Exclusiv Încă un român în Ungaria. Fostul jucător de la FCSB a semnat contractul. Momentul care i-a schimbat viața

Investiții importante la un club de tradiție din Liga 1. Salarii de peste 10.000 de euro + Zeci de mii la semnătură

OFICIAL | 'U' Cluj, de neoprit! Ardelenii au bifat al treilea transfer al verii

Universitatea Cluj

Mirel Rădoi a crezut în calitățile sale, FCSB nu. Fotbalistul a ajuns să facă furori la o altă formație din Liga 1

FOTBAL:FCSB-CHINDIA TARGOVISTE, LIGA 1 CASA PARIURILOR (13.02.2022)

Video Doru Popadiuc, eroul Chindiei, a dezvăluit de ce a decis să șuteze de la 50 de metri: ”Nu mai puteam!”

Video Euro-gol în Liga 1: Doru Popadiuc a marcat din propria jumătate în FC Voluntari - Chindia

popadiuc

2-0 în minutul 28 și 2-3 la final. "Nu pot să descriu. Dezastru". Jucătorii Chindiei, la pământ după eșecul cu FCSB

dru popadiuc

Cum arată echipa etapei a 14-a din Liga 1 și cine a fost ales antrenorul rundei

Fotbaliștii lui Sepsi, în meciul cu Dinamo / Foto: Sport Pictures

Video Cel mai controversat moment din CFR Cluj - Chindia: ce se vede pe filmare înainte de golul lui Denis Alibec

manea

Doru Popadiuc, fostul jucător al celor de la FCSB, a semnat cu Poli Iași și va lupta pentru play-off

Salariu de vis pentru un fost stelist pe care Becali l-a lăsat să plece liber de contract. Tocmai a semnat!

FOTBAL:STEAUA BUCURESTI-FC VOLUNTARI, LIGA 1 ORANGE (12.02.2017)

VIDEO Cei mai noi jucători ai Stelei așteaptă primul cantonament cu Rădoi: "Nu suntem pregătiți, se vede"

captura nemteni otelul

Dinamo are 4 ținte concrete în pauza de iarnă. Ce tineri vrea să aducă Daniel Stanciu