Scandal după Lazio - AS Roma! Jucătorul lui Jose Mourinho a fost lovit cu o sticlă de bere în cap

AS Roma v US Lecce - Serie A TIM

Daniel Boloca, gol de generic marcat pentru Sassuolo în Cupa Italiei

Sassuolo vs Bologna - Serie A TIM 2023/2024, Reggio Emilia, Italy - 28 Oct 2023

"Și-a bătut joc de fundașii adverși / Semne excelente". Notele lui Man și Mihăilă, după eliminarea din Cupa Italiei

man

Dennis Man a ratat la loviturile de departajare, iar Parma a fost eliminată de către Fiorentina din Cupa Italiei

Dennis Man

Dennis Man a intrat pe teren în Lecce - Parma la 1-2 și a făcut show în prelungiri

U.S. Lecce vs Parma Calcio 1913 - Coppa Italia Frecciarossa 2023/2024

George Pușcaș, pasă decisivă în Italia

Genoa vs Reggiana - 2023/2024 Frecciarossa Coppa Italia, Italy - 01 Nov 2023

Dennis Man, descris în două cuvinte, după euro-golul marcat în Bari - Parma

Italian football Coppa Italia match - SSC Bari vs Parma Calcio

”Ce 'barbarie'! Vrei să-l vezi iar și iar!”. Dennis Man tocmai a marcat golul serii în Europa

Video Radu Drăgușin, criticat de italieni după meciul nebun din Cupa Italiei: Genoa - Modena 4-3

Italian football Coppa Italia match - Genoa CFC vs Modena FC

ACF Fiorentina vs FC Inter - Frecciarossa Coppa Italia Final 2022/2023, Olympic Stadium in Rome, Rome, Italy - 24 May 2023

Inter - Fiorentina, în finala Cupei Italiei 2023

Inter - Fiorentina

Inter a eliminat-o pe Juventus și s-a calificat în finala Cupei Italiei

Soccer; Italy Cup: Fc Inter vs Juventus

Juventus vs Inter - Coppa Italia Frecciarossa Semifinal, Turin, Italy - 04 Apr 2023

Juventus - Lazio 1-0, în Cupa Italiei. Cum arată tabloul complet al semifinalelor

Ce au scris italienii despre Ciprian Tătărușanu, care a încasat trei goluri de la Inter

Napoli a folosit un echipament special pentru un scop nobil, dar fanii au fost înfuriați: "De ce vă bateți joc?"

SSC Napoli v US Cremonese - Coppa Italia, Naples, Italy - 17 Jan 2023

Radu Drăgușin și George Pușcaș, eliminați din Cupa Italiei. Românul care ”s-a afirmat” în meciul cu AS Roma

Nota lui Ciprian Tătărușanu. Românul, printre cei mai apreciați jucători de la AC Milan după eliminarea din Cupa Italiei

AC Milan, eliminată din Cupa Italiei de Torino după un gol în prelungiri. Tătărușanu, titular pentru "Diavoli"

Milan vs Turin - Coppa Italia Frecciarossa 2022/2023 - Round of 16, Italy - 11 Jan 2023

Mesajul lui Valentin Mihăilă după meciul Parmei cu Inter din Cupa Italiei

Dennis Man s-a accidentat în meciul Inter - Parma, din Cupa Italiei. Înlocuitorul lui a dat un gol superb

Parma Calcio v Bari - Serie B

Fără Ionuț Radu și Vlad Chiricheș, Cremonese a obținut al doilea succes al sezonului

George Pușcaș i-a nemulțumit pe italieni după ultimul meci al celor de la Genoa. Nota primită

Puscas

Cremonese, victorie în Cupa Italiei cu Ternana. Ionuț Radu a primit două goluri la debut, Vlad Chiricheș a fost căpitan

Cremonese Vs Ternana - Trentaduesimi Coppa Italia Frecciarossa 2022/2023

Valentin Mihăilă, cel mai bun jucător al Parmei în startul sezonului! Mesajul clubului italian

Salernitana vs Parma - Trentaduesimi Coppa Italia Frecciarossa 2022/2023

Notele primite de Dennis Man și Valentin Mihăilă dupa victoria Parmei cu Salernitana

Dennis Man și Valentin Mihăilă / Foto: Profimedia

Olimpiu Moruțan a debutat pentru Pisa, în Cupa Italiei. Nu a fost cu noroc pentru fostul jucător de la FCSB

FZVebFhXkAAN0Fl

Massimiliano Allegri acuză că a fost lovit în finala Cupei Italiei: ”Unul de la Inter mi-a dat un șut”

Inter a câștigat Cupa Italiei. A avut nevoie de prelungiri cu Juventus, pe care a lăsat-o fără niciun trofeu în acest sezon

Juventus v FC Internazionale - Coppa Italia Final

AC Milan - Inter 0-0. Finalista se va decide la retur. Handanovic a făcut minuni

AC Milan v FC Internazionale - Coppa Italia

Ce le-a cerut public Fiorentina propriilor fani legat de Dusan Vlahovic, înainte de meciul cu Juventus

Empoli v Juventus - Serie A, Turin, Italy - 26 Feb 2022

Atalanta, învinsă de Fiorentina, 2-3, în sferturile Cupei Italiei. Valentin Mihăilă, rezervă neutilizată

Fotbaliștii Fiorentinei, în meciul cu Atalanta / Foto: Getty Images

Video&Foto Jose Mourinho, emoționat la revenirea la Milano. Fanii lui Inter i-au scandat îndelung numele

Inter vs Roma - Coppa italia Frecciarossa 2021/2022 - Quarti di Finale

Inter - AS Roma 2-0. Campioana din Serie A, prima semifinalistă în Cupa Italiei

FC Internazionale v AS Roma - Italian Cup, Milan, Italy - 08 Feb 2022

Italienii nu îi mai dau șanse lui Ionuț Radu la Inter, după autogolul din meciul cu Empoli: "Discuția a fost încheiată!"

UEFA Champions League football match Real Madrid vs FC Internazionale, Santiago Bernabeu stadium, Madrid, Spain - 07 Dec 2021

Ionuț Radu și-a dat autogol în meciul cu Empoli și apoi a făcut haz de necaz. “Am marcat la debutul în acest sezon”

Italian football Coppa Italia match - Inter - FC Internazionale vs Empoli FC

Italian football Coppa Italia match Inter - FC Internazionale vs Empoli FC, San Siro stadium, Milan, Italy - 19 Jan 2022

Cupa Italiei: Sassuolo - Cagliari 1-0. Echipa lui Chiricheș se va duela cu Juventus în sferturi

US Sassuolo v Parma Calcio - Serie A

Ionuț Radu, o nouă șansă la Inter. Portarul va apăra la primul meci din acest sezon

Lugano v FC Internazionale - Pre-Season Friendly

Napoli - Fiorentina, meci nebun în Cupa Italiei: 7 goluri și 3 cartonașe roșii

Napoli vs Fiorentina - Ottavi di finale Coppa Italia 2021/2022

Radu Drăgușin s-a calificat cu Sampdoria în optimile Cupei Italiei! Nota primită după ce a fost integralist

radu dragusin

Video Meci de coșmar pentru Nedelcearu și Mogoș, în Cupa Italiei. Crotone a primit patru goluri

Ternana vs Crotone - Serie BKT 2021/2022

Parma lui Dennis Man, out din Cupa Italiei după primul meci! Lecce a avut trei români în lot

man

Parma a anunțat ce numere vor purta Man și Mihăilă în noul sezon. Cum arată lotul pentru primul meci oficial

Soccer: Serie Italy Cup 2020-2021 : Atalanta 1-2 Juventus

Atalanta - Juventus 1-2, în finala Cupei Italiei. Andrea Pirlo a câștigat al doilea trofeu din cariera de antrenor

Juventus a câștigat Cupa Italiei / Foto: Getty Images

Atalanta BC vs SSC Napoli, Bergamo, Italy - 10 Feb 2021

Foto Mauro Icardi, fostul căpitan al lui Inter, a apreciat calificarea lui Juventus în finala Cupei, în dauna "nerazzurrilor"

icardi

Video Inter-Juventus 1-2. Ronaldo a făcut spectacol la Milano şi o duce pe Juve cu un pas în finala Cupei Italiei

FC Internazionale v Juventus - Serie A

Alertă la Milan: Ibrahimovic riscă o suspendare imensă după scandalul cu Lukaku

FC Internazionale v AC Milan - Coppa Italia

Juventus - Spal 4-0, în Cupa Italiei. Drăgușin, integralist la campioana Italiei

Italy: Juventus Vs Genoa - Coppa Italia TIM 2020/2021