1812 rezultate pentru eticheta

cosmin contra

VIDEO Contra vrea jucători de la Petrolul: "Mă interesează oricine, mai ales dacă sunt liberi de contract"

contra-3

Ofertă din China pentru Cosmin Contra! Românul e dorit de a treia clasată în ultima ediție de campionat

contra china

Barcelona dă vina pe ora de start și pe gazon pentru remiza cu Getafe! Zubizarreta: "Getafe nu ne-a lăsat spații"

messi getafe blocat

VIDEO Contra, despre arbitrul din meciul cu Barcelona: "E debutant și de aceea a ținut cu echipa mai puternică"

contra nervos

Contra, după ce a încurcat Barcelona: "Am schimbat mentalitatea la echipă! Sunt mândru de jucătorii mei"

contra enrique

VIDEO Decizie inexplicabilă a arbitrului la Getafe-Barça! A fluierat finalul când madrilenii aveau o mare ocazie de gol

alvaro doi 1

Contra înfruntă Barça: "Are și puncte slabe, vom încerca să profităm de ele"

contra cupa-1

Contra e fair play după remiza de pe terenul lui Levante: “Egalul e rezultatul just”

contra-almeria

Contra, bucuros după victoria cu Eibar: ”Am învins una dintre cel mai bine organizate echipe din Primera”

contra-1

Getafe - Eibar 3-0. Scorul care poate duce trupa lui Contra în finala Cupei Spaniei

Getafe-v-Eibar

Contra și-a certat jucătorii la pauza cu Athletic: “Am făcut o primă repriză oribilă!”

contra-1

Întăriri pentru Cosmin Contra. Getafe va împrumuta un atacant de la Nantes!

aristeguieta

VIDEO Villarreal-Getafe 2-1. ”Submarinul galben” a ieșit din criză

villarreal getafe

Contra, încrezător înaintea meciului cu Villarreal: "Nu ne sperie niciun adversar"

contra getafe

Deși a câștigat procesul contra LFP, Getafe tot nu-l poate folosi pe Pedro Leon

contra leon

Bătăi de cap pentru Contra, înaintea meciului cu Villarreal: 4 absențe importante

Cosmin Contra și cel mai mare regret al său: "Faptul că am plecat de la AC Milan!"

contra ac milan bucurie

Veste bună pentru Contra! Cel mai bun fotbalist al său a primit drept de joc și poate fi folosit imediat

pedro leon

Cosmin Contra își va aduce la Getafe un jucător camerunez liber de contract

landry

VIDEO Getafe - Elche 0-0. Elevii lui Contra nu au reușit decât un egal pe teren propriu

getafe elche

Contra, despre momentul bun al lui Getafe: "Suntem în formă și câștigăm încredere"

contra

Fostul mijlocaș al Astrei Karim Yoda, noul lider al lui Getafe. Francezul i-a uimit pe oficialii clubului

yoda 2

Contra, încrezător înainte de Deportivo: "Vom câștiga dacă jucăm la fel ca și cu Atletico"

cosmin contra-2

Contra: "Nu meritam să pierdem cu Atletico! Sunt mândru de jucătorii mei"

contra getafe-1

Cosmin Contra îl laudă pe Diego Simeone: ”Va fi un mare antrenor!”

contra simeone

Contra dă piept cu fosta sa echipă, Atletico Madrid, duminică: ”Presiunea e pe ei”

cosmin contra -1

VIDEO Contra, după ce a dus-o pe Getafe pe locul 10: ”Aceste puncte sunt de aur! Sociedad e o echipă mare”

cosmin gurita

Mișcări de trupe în La Liga: Djukic la Cordoba, Mendilibar OUT de la Levante

djukic

VIDEO Real Sociedad - Getafe 1-2. Dublă a francezului Karim Yoda, în prelungiri!

sociedad getafe

VIDEO Belo a fost la Madrid pentru a vorbi cu ”Guriță”. Getafe nu-l lasă pe Contra la naționala României

Reghe îl susţine pe Contra: "A avut rezultate. Ar fi un antrenor bun pentru naţională"

reghe contra

EXCLUSIV Contra - principal, Iordănescu - director tehnic, varianta FRF pentru naţională dacă pleacă Pițurcă

iordanescu-contra

Getafe e aproape să își schimbe patronatul. Clubul a semnat acordul cu un iranian

contra angel torres

VIDEO Explicații de la un fost rival: "Steaua a fost constantă. Are șanse să ia al treilea titlu consecutiv"

steaua bucurie

VIDEO Contra, convins de utilitatea lui Chiricheș pe dreapta: "Și-a îndeplinit mereu sarcinile bine"

vlad chiriches

Avantaj Getafe. Echipa lui Contra are 17 zile de pauză

bucurie getafe

Contra, după remiza cu "lanterna": "A doua repriză, cea mai bună din tot sezonul"

contra

Contra dă piept cu ”lanterna roșie” și poate să urce în clasament: ”Nu trebuie să le dăm nicio șansă”

cosmin contra-1

Contra laudă stilul de joc al celor de la Cordoba: ”Se simte influența Barcelonei”

Postul lui Contra la Getafe e incert! Viitorul patron l-a contactat deja pe turcul Mustafa Denizli

denizli

Cosmin Contra ar putea avea un patron iranian la Getafe. "Totul e de vânzare la club!"

cosmin contra emisiune spania

Jucătorii lui Getafe sunt alături de "Guriță": "Avem încredere în ideile lui Contra"

roberto lago getafe

VIDEO Contra, după a doua victorie a sezonului cu Getafe: ”Suntem bucuroşi!”

contra-2

VIDEO Ambițiile lui Cosmin Contra: ”Visez să antrenez o echipă mare din Europa, de asta muncesc 12 ore pe zi!”

contra antrenament

VIDEO Contra: ”Nu disper, în Spania cu 3 victorii poți ajunge de la retrogradare în zona de Europa”

Contra, după 0-2 cu Espanyol: "Nu meritam să pierdem acest meci! Suntem trişti, dar ne vom reveni"

contra-1

Contra, încrezător înaintea duelului cu Sevilla, transmis pe Digi Sport 1: "Vom obține un rezultat pozitiv"

cosmin contra fundasi

VIDEO E timpul lui Contra la națională? ”Eu așa știu, că naționala nu se refuză!”

Pe cine vor suporterii în locul lui Pițurcă la națională? Antrenor român și tânăr!

dan petrescu

VIDEO Contra, după prima victorie a sezonului în La Liga: ”Am avut și noroc. Mi-era frică de Almeria”

VIDEO Contra:”Cu mine, Hoban n-a fost conflictual, dar n-a fost dat afară degeaba. Nu-l iau la Getafe”