18 rezultate pentru eticheta

chindia universitatea craiova

Video Mirel Rădoi, un car de nervi. Cine a fost ”clientul” său și explicația dată la interviu: ”Nu ai ce căuta la o echipă cu pretenții”

radoi

Video Verdictul dat de Ion Crăciunescu după ce Vladimir Screciu a luat două cartonașe galbene într-un minut

screciu

Video Mirel Rădoi, un nou discurs fără menajamente. Ce le-a reproșat jucătorilor după 1-1 cu Chindia și marea problemă găsită

mirel

Video Dan Nistor a răspuns în câteva cuvinte când a fost întrebat despre revenirea lui Andrei Ivan în lotul Craiovei

nistor

Mirel Rădoi a inclus în lotul pentru meciul împotriva Chindiei un singur ”rebel”

ivan radoi

Cât durează în Liga 1 pauza pentru Cupa Mondială 2022 + Programul primelor meciuri

FOOTBALL - WORLD CUP 2022 - TRAINING OF THE FRENCH TEAM, , Clairefontaine-en-Yvelines, France - 14 Nov 2022

Video Exclusiv Laurențiu Reghecampf, jignit fără menajamente în timpul meciului contra Chindiei: ”S-a întrecut orice limită! Mizerabil”

reghe

Emil Săndoi, trist după eșecul cu Universitatea Craiova: ”Un ghinion, aici s-a făcut diferența!”

sandoil

Andrei Ivan, gol după gol pentru Universitatea Craiova: ”Am ieșit pentru că eram obosit!”

aiv

Video Penalty controversat în Chindia - Universitatea Craiova: "Hoții, hoții!". Explozie de bucurie după ratarea lui Nistor

nistor

Chindia Târgoviște, fără 7 jucători la meciul cu Universitatea Craiova

Sandoi

Grecul Ouzounidis nu a mai făcut cadouri: ”I-am urat La mulți ani lui Săndoi, dar a venit rândul nostru!”

FOTBAL:CHINDIA TARGOVISTE-UNIVERSITATEA CRAIOVA, CUPA ROMANIEI (2.03.2021)

Video Exclusiv Reacția lui Mihai Rotaru după ce Craiova a avut două penalty-uri neacordate: ”Lui Cicâldău îi zboară puțin capul!”

kovacs

Emil Săndoi, după ce a bătut echipa sa de suflet înainte de ziua lui: ”Până la urmă, trebuie să-mi fac meseria!”

sandoi

După FCSB, vine Craiova! Cum a prefațat Emil Săndoi duelul cu echipa din Bănie

Emil Săndoi, antrenorul Chindiei / Foto: Captură Digi Sport

Craiova, două meciuri într-o săptămână cu Chindia lui Săndoi. Dan Nistor: ”Suntem două echipe cu pretenții total diferite”

dan nistor

Grecul Ouzounidis dovedeşte că-şi face excelent temele: "Întâlnim un antrenor emblematic pentru Craiova"

Marinos Ouzounidis, antrenorul Universității Craiova / Foto: Sport Pictures

Sferturile de finală ale Cupei României la Fotbal. Chindia-Universitatea Craiova şi Dunărea Călăraşi-Dinamo