1018 rezultate pentru eticheta

cfr

Video Steaua - CFR 1-2. Victorie istorică pentru clujeni, roș-albaștrii la primul eșec în acest sezon

RPS 6874

CFR l-a împrumutat pe Tomislav Gomelt pentru încă un sezon

tg

Un fost fotbalist al CFR-ului, antrenor la o echipă de Serie A! Mutarea va fi oficializată luni

de zerbi

Video Brănescu zice că a scăpat uşor: „Ultimele 10 minute au pus presiune pe noi, era normal”

branescu

Video Silviu Lung jr. s-a accidentat în Supercupă. Cât va lipsi portarul Astrei

lung accidentare

Video CFR putea trimite meciul la penalty-uri. Ocazie uluitoare în prelungirile Supercupei României

captura ratare cfr

Veste excelentă pentru campioana României: patronul echipei, eliberat din închisoare

ioan niculae

CFR, victorie clară cu Vorskla Poltava. Păun a înscris spectaculos, din foarfecă

cfr

Rusul Karasev, arbitrul meciului cu Elveția! Românii n-au remizat niciodată cu el la centru

arbitru romania

Dinamo are șanse mici să-l ia pe Camora. Căpitanul CFR-ului are și alte oferte, mai atractive financiar

mario camora

Premieră pentru Supercupa României: în caz de egalitate, se va trece direct la penalty-uri

supercupa

Video Fanii Craiovei au decis. Cel mai frumos gol al sezonului a fost marcat de ”Hagi” Zlatinski

zlatinski trofeu

Video Filip se gândeşte la viitor: "Suntem tineri, vom mai avea ocazii să luăm trofee"

DSC 6381 1

Video Finala Cupei e doar începutul. CFR vrea să fie iar o forţă: "Suntem în discuţii cu investitori"

ar

Video Finala Cupei României se va disputa cu acoperişul Arenei Naţionale retractat

captura acoperis arena

AFAN şi jucătorii de la Dinamo organizează o acţiune de ajutor pentru familia lui Patrick Ekeng

ekeng-14

Cele mai titrate echipe din acest mileniu în Cupa României joacă finala

dinamo cfr

Video Bucurie în vestiarul CFR-ului, după modelul Dinamo. ”Feroviarii” țintesc primul trofeu după 4 ani

bucurie cfr vestiar

Video Voluntari - CFR Cluj 1-0. A doua victorie la rând fără gol primit pentru ilfoveni

rus gol

OFICIAL Transfer important pentru CFR. Clujenii au semnat cu Juan Carlos, fost la Deportivo La Coruna

juan carlos

Reacţia lui Iuliu Mureşan când a fost întrebat de o revenire a lui Tade la CFR

tade cfr

CFR a făcut primul transfer! A adus un jucător pe care-l vâna de trei ani

riberi

EXCLUSIV "Lumea mă ştie de Florin Costea de la Craiova, nu de la Steaua sau CFR"

florin costea

De ce nu joacă Steaua meciul cu Botoșani pe arena unei rivale: ”Atâta-mi trebuia!”

Încă un atac dur la adresa oficialilor CFR-ului: "Nici nu vreau să le pronunţ numele"

cfr

VIDEO Vești bune pentru CFR și Petrolul. Când își recuperează punctele la TAS: ”E ca anul trecut”

petrol crf

VIDEO Moment ciudat înainte de derby. Ce voia să facă Steaua pentru victimele din "Colectiv"

stea112

VIDEO Rednic: ”Am avut două examene importante: cu CFR și Astra. Le-am picat”. Mesaj pentru Șumi

captuera rednic

VIDEO Stelei îi trebuie un portar și un atacant, iar Muniru are soluțiile: ”Tade și Felgueiras ar fi perfecți”

doi cfristi

CFR a mai luat un atacant spaniol și un mijlocaș portughez. 7 transferuri au făcut ”feroviarii” până acum

cristian lopez

VIDEO Eric pleacă din Liga 1 cu un regret: ”Aș fi vrut să joc la o echipă mare din București sau Ardeal”

captura eric

VIDEO FRF îşi menţine poziţia în cazul "CFR"! "Vreau să cred că TAS e o instituţie care taie unde trebuie"

VIDEO CFR nu știe dacă este pe locul 3 sau în liga a doua, dar Dinu Gheorghe vine cu o propunere inedită

captura dinu gheorghe1

VIDEO CFR Cluj - Concordia 2-1. Ardelenii s-au impus în prelungiri, după ce în minutul 85 erau conduși

captura bucurie cfr

VIDEO Spectacol la Cluj. Viitorul a marcat după două bare și după ce mingea a intrat de două ori în poartă

captura minge in poarta

OFICIAL Felgueiras s-a despărţit de CFR. Va fi coleg cu Torje şi Marica la Konya

felgueiras

VIDEO Rada, bucuros că a ajuns la Bari: ”E un pas înainte. Îmi pare rău de situația în care a ajuns CFR”

captura rada

VIDEO CFR se scufundă, dar Ionuț Rada nu abandonează corabia: ”Ar trebui să fim toți alături de club”

captura rada cfr

Deac s-a recuperat în timp record după operație și în curând va afla dacă rămâne sau nu la CFR Cluj

ciprian deac cfr cluj

Ebola produce panică în Europa, odată cu africanii convocați la naționale. Liga 1 nu face excepție

harta ebola personaje

VIDEO Rezultatele CFR-ului au declanșat alarma în Ghencea: ”E cea mai mare amenințare pentru Steaua”

cfr cluj

Petrolul Ploiești-CFR Cluj 1-2. Gazdele au terminat meciul în 9. VIDEO cu golurile

petrolul cfr cluj

Astra, arbitrată cu Lyon de o brigadă din Rusia, care a mai condus 4 echipe românești