12 rezultate pentru eticheta

bobby charlton

Ancheta a fost finalizată: moartea legendarului Sir Bobby Charlton a survenit în urma unei căzături

Wycombe Wanderers v Bolton Wanderers Sky Bet League 1 Players from Wycombe Wanderers take part in a minutes applause in

Gestul făcut de Harry Maguire, la câteva minute după ce a marcat golul de 3 puncte pentru Manchester United

profimedia-0809736962

Harry Kane, un nou record pentru naționala Angliei! L-a întrecut pe Sir Bobby Charlton

England 3 Italy 1

Acum fix 50 de ani s-a născut o generaţie superbă în fotbalul românesc. Poveştile sunt spuse la Digi Sport Special, de la 21:30

Mircea Lucescu la Guadalajara

Doar opt jucători au reuşit asta în istoria fotbalului. Messi şi Ronaldo pot intra pe listă, în Rusia

Cristiano Ronaldo Messi

VIDEO Ce surpriză a avut golgheterul Gibraltarului, când s-a întors la clubul său

jake gosling

Wayne Rooney vrea să doboare recordul lui Bobby Charlton: "Sper să marchez peste 20 de goluri"

roo

VIDEO Rooney, al doilea în topul golgheterilor all-time ai Angliei! Mai are nevoie de un gol să fie lider

rooney

Buffon și Pirlo pot câștiga UCL pe același stadion pe care au cucerit CM! Doar doi jucători au mai reușit asta

buffon pirlo

VIDEO Rooney, premiat la meciul 100 pentru Anglia, în prezența lui Bobby Charlton

rooney 2

VIDEO Rooney, la golul 200. E al patrulea cel mai bun marcator din istoria lui United