17 rezultate pentru eticheta

anglia u21

EURO 2023 U21, finala | Anglia U21 - Spania U21 1-0. ”La Rojita” a ratat penalty în minutul 90+9

Și gafeur, și arogant! Ce a putut spune portarul Angliei, după ce a “comis-o” cu România

England v Romania: Group C - 2019 UEFA U-21 Championship

Presa internațională, cuvinte mari la adresa lui Hagi jr. Ce le-a spus Ianis celor de la UEFA + golul care a făcut înconjurul lumii

ianis puscas

Gazzetta dello Sport: ”Final delirant! România în paradis!” Italienii se tem de naționala lui Mirel Rădoi

România U21

Presa din Anglia nu a avut milă de conaţionali: ”Copiii lui Boothroyd au fost distruși de România”. Cum l-au poreclit pe Coman

Anglia România

Foto Andrei Ivan, două ratări imense în doar două minute! România a avut ocazia de a deschide scorul!

EURO 2019 | Mirel Rădoi a comentat transferul de 62 de milioane al lui Wan-Bissaka! ”E clar că nu l-au urmărit doar atunci”

bissaka

Exclusiv EURO 2019 l Ionuţ Lupescu vede România în finală! "Dacă bat Anglia, tricolorii sunt în stare de orice"

ionut lupescu

EURO 2019 l Ianis Hagi nu se teme deloc de englezi: "Va fi o luptă care pe care!". Atuul României U21

ianis hagi

Posibile schimbări ale Angliei U21 înainte de meciul cu România. Cum vor englezii să-l surprindă pe Mirel Rădoi

Anglia U21

Euro 2019 | Invazie galbenă la Anglia-România: ”Pentru prima dată vor fi mai mulți fani români decât englezi”

România U21

EURO 2019 | Un adversar al României U21 se transferă la Manchester United, pentru 62 de milioane de euro

manchester united

EURO 2019 l Anglia - Franţa 1-2. Victorie dramatică pentru francezi după un autogol în ultimul minut de joc

franceu

Anglia U21 - Ucraina U21 2-1. Victorie dramatică a englezilor în preliminariile Euro 2019

Anglia u21

VIDEO Gol dintr-un vole de senzație al unui internațional englez de tineret

morrison west ham united

VIDEO Drumul naționalei U21 spre CE începe în Anglia. Gabi Iancu: "Avem valoare!"

amical tineret captura

Jack Wilshere și-a revenit după accidentare! Va juca primul meci pentru Arsenal după 14 luni