74 rezultate pentru eticheta

almeria

Final de sezon pasionant în La Liga. Atletico şi Valencia, în UCL. Eibar şi Almeria au retrogradat

valencia

Emoții la Almeria! Andaluzii se pot salva pe teren, dar pot fi retrogradați de către TAS

almeria

VIDEO James Rodriguez, ”torpilă” de 100 km/h pentru golul 100 în acest sezon de La Liga al lui Real Madrid

hames

VIDEO Real Madrid - Almeria 3-0. ”Galacticii” trec de borna celor 100 de goluri pentru al 6-lea sezon la rând

real alme

VIDEO Rayo Vallecano - Almeria 2-0. Gazdele au marcat golul 700 în La Liga

rayo vallecano

VIDEO Barcelona - Almeria 4-0. Goluri marcate de Messi și Bartra, "dublă" pentru Suarez

captura messi

Se întâmplă și la case mai mari! FIFA depunctează o echipă din Primera Division şi o trimite la retrogradare

jakobsen

VIDEO Cordoba - Almeria 1-2. Florin Andone a ratat trei ocazii mari pentru gazde

cordoba

VIDEOAlmeria - Sevilla 0-2. Oaspeţii, neînvinşi din luna noiembrie. Gazdele, fără victorie acasă

almeria sevilla

VIDEO Casillas a apărat două penalty-uri în 5 zile şi a mai stabilit o premieră

casillas

Real e sigură că va încheia anul pe locul 1 în La Liga. Remiza Barcei cu Getafe indică deja campioana

real madrid lider iarna

VIDEO 60 de metri în 6 secunde. Bale chiar știe să alerge cu mingea la picior!

bale

VIDEO Atletico, specialista fazelor fixe, a marcat iar din corner! Miranda e golgheter

miranda 1

După Grigore, Dinamo s-ar putea despărţi de un alt jucător de bază. Cosmin Matei, propus la Almeria

cosmin matei dinamo

VIDEO Ghinionul lui Contra. Almeria a câștigat în minutul 94 și fanii au invadat terenul!

captura fani almeria

VIDEO Almeria-Sociedad 4-3. Meci de infarct, decis în prelungiri de golul unui puști debutant

Almeria Sociedad

VIDEO Almeria – Granada 3-0. Gazdele s-au îndepărtat de zona retrogradării

bucurie almeria

VIDEO Fost campion în Liga 1 cu CFR Cluj, Dubarbier a marcat primul gol în La Liga

captura dubarb

VIDEO Almeria-Barcelona 0-2. Record istoric pentru catalani, stabilit de Martino