Motivul invocat de arbitrul Rădulescu pentru a nu suspenda jocul Sepsi - Astra

Exclusiv ”Meciul trebuia întrerupt și Sepsi să piardă cu 0-3!” Verdictul lui Crăciunescu după problemele cu nocturna

nocturna brasov sepsi - astra re

Sepsi nu vrea să joace la Craiova meciul din Cupa României

stadion craiova-1

Final de tur în Liga 1! Cine este revelația și cine a dezamăgit

fcsb-5

Video Nikolic a intrat în aplauzele steliștilor și a dat bară după un minut! "Vreau să dau gol și contra fratelui meu"

nikolic

Florin Tănase, după ce a obținut două penalty-uri pentru FCSB: ”Suntem mai iubiți în provincie”

filip tanase

Video 10 minute de beznă la Brașov! Jucătorii de la Sepsi și FCSB s-au încălzit pe întuneric

bezna Brasov

Dică şi Meme Stoica îl privesc cu respect pe Nikolic, de care au discutat încă de acum o săptămână

dica mmnikolic

Dică a trecut la atac, deranjat de remarcile lui Dan Petrescu: ”Dacă antrena la Steaua, nu zicea asta”