Mesajul lui Adrian Mutu pentru Horațiu Moldovan după gafa portarului în Petrolul - Rapid 1-0

Moldovan

petrolul 7

Video Exclusiv Jucătorul lăudat de Daniel Pancu după Petrolul Ploiești - Rapid 1-0. "S-a schimbat mult în bine"

daniel pancu

Gicu Grozav a rezumat partida cu Rapid: ”I-am așteptat să greșească, i-am prins și am dat un gol”

FOTBAL:PETROLUL PLOIESTI-RAPID BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (13.08.2022)

Gabriel Tamaș, mesaj clar pentru contestatarii Petrolului: "Să vă explic ceva! Punctele sunt la noi, da?"

gabi tamas

Video Petrolul - Rapid 1-0. Gafa portarului Moldovan a decis derby-ul. Spectacol total în tribune

grozav

Video&Foto Pompierii au intervenit pe stadion, la derby-ul Petrolul - Rapid. Partida a fost întreruptă 8 minute

petrolul 4

Video&Foto Atmosferă de zile mari făcută de fanii Petrolului Ploiești înainte de meciul cu Rapid