Video Voluntari - Hermannstadt 1-1. Sibienii, egalați în minutul 90, prin Pașcanu, aflat la primul gol în Liga 1

pascanu 3

Video România anului 2020. Cum au încercat angajații de la Voluntari să repare terenul pentru meciul cu Hermannstadt

voluntari teren

OFICIAL! Decizia LPF după hotărârea Guvernului României! Comunicatul trimis cluburilor

lpf

Video Hermannstadt - FCSB 1-2. Roș-albaștrii s-au calificat în semifinalele Cupei, cu supergolul lui Coman, din minutul 90

florinel coman

Video Ratare imensă pentru Hermannstadt în meciul cu FCSB! Miriuță și-a pus mâinile în cap

Untitled

colaj

Video Vasile Miriuţă crede că Dinamo va lupta să evite retrogradarea: "O singură echipă nu are emoţii în playout"

miriutaa

Video Hermannstadt - Chindia 1-0. Sibienii se impun pe teren propriu, într-o partidă cu doi eliminați

start hermannstadt chindia

PROGRAM PLAY-OUT 2019-2020 | Cum arată țintarul. Dinamo - Viitorul, cel mai tare meci