Exclusiv Ce se întâmplă cu sistemul cu 16 echipe în Liga 1. Când se va lua decizia finală pentru a putea fi aprobată la timp de...

FOTBAL:FC VIITORUL-DINAMO BUCURESTI, FINALA LIGA ELITELOR U19 (3.08.2020)

News Alert Rămân 14 echipe în Liga 1? Ce s-a întâmplat la Comitetul Executiv al FRF

Răzvan Burleanu, președintele FRF / Foto: Sport Pictures

Lovitură dată de Anamaria Prodan lui Gigi Becali! Aduce la Hermannstadt jucătorul dorit de FCSB

ana

Video Academica Clinceni - Hermannstadt 0-2. Sibienii, de neoprit cu Ruben Albes pe bancă, au urcat pe locul 2 în play-out

jo alisson

Video S-a accidentat fotbalistul dorit de Gigi Becali la FCSB! Alexandru Albu a rezistat doar 18 minute pe teren

Alexandru Albu, accidentat în meciul cu Hermannstadt / Foto: Captură Digi Sport

Ana Maria Prodan îi dă speranțe lui Gigi Becali: "Se vinde într-o secundă!"

anamaria prodan cu masca 2

Video Anamaria Prodan, după ce a fost surprinsă în brațele lui Ruben Albes la finalul meciului cu Viitorul: "Sunt mândră"

Anamaria Prodan și Ruben Albes, la finalul meciului Hermannstadt - Viitorul / Foto: Captură Digi Sport

Video Exclusiv Gigi Becali a dezvăluit ce jucători vrea să aducă la FCSB: "Voi o să râdeți, dar eu am mare încredere"

gigi3

Video Hermannstadt - FC Viitorul 2-0. Constănțenii, de nerecunoscut. Sibienii, două goluri în 8 minute, ultimul din penalty