Marius Măldărășanu, semnal de alarmă după Hermannstadt - Voluntari: ”Unii jucători s-au simțit mai buni!”

maldarasanu

Video Hermannstadt - Voluntari 3-1. Sibienii întrerup seria meciurilor fără victorie

petrescu

Marius Măldărășanu, semnal de alarmă după FC Botoșani - Hermannstadt 2-2: ”Asta a făcut diferența!”

marius maldarasanu

Măldărășanu, după ce Hermannstadt a smuls un punct în prelungiri: ”Băieții erau dezamăgiți”

FOTBAL:FC HERMANNSTADT-FC UNIVERSITATEA CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (28.08.2023)

Video Hermannstadt - U Cluj 2-2. Remiză pentru Sabău la revenirea pe banca ”Șepcilor Roșii”! Sibienii au egalat în prelungiri

OFICIAL | Un fotbalist din SuperLigă, vândut în Elveția pentru 300 de mii de euro

letica

Daniel Paraschiv a cerut să fie lăsat să plece imediat după meci! Replica lui Marius Măldărășanu

Marius Măldărășanu, nemulțumit de arbitrajul meciului Sepsi - Hermannstadt: ”Am văzut faza, e o împingere!”

malda

Video Sepsi - Hermannstadt 1-1. Covăsnenii, doar o remiză înaintea meciului cu Bodo/Glimt

kallaku

Video CFR Cluj - Hermannstadt 3-2. Ciprian Deac, primul gol după patru luni de coșmar

MEDIA: Fotbal Club, ora 17:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL: GLORIA BUZĂU - CAMPIONII FC ARGEȘ, LIGA 2 CASA PARIURILOR, (29.10.2023)

FOTBAL: Gloria Buzău - Unirea Slobozia, ora 19:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1