Oficial FC Voluntari a anunțat un nou transfer. Bautista Cascini nu este la prima experiență în România

Programul etapei 24 din SuperLiga: când se joacă FCSB - Farul și FCU Craiova - Dinamo

FOTBAL:FARUL CONSTANTA-FCSB, SUPERLIGA SUPERBET (17.09.2023)

Dorinel Munteanu îl jignește pe Adrian Mutu: ”Eu nu am nimic cu el, atât îl duce capul”

FOTBAL:FCSB-OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (3.12.2023)

Video Marin Dună, reproșuri după FC Voluntari - Oțelul 1-1: ”Greșeli personale! Am luat gol prea ușor”

FOTBAL:RAPID BUCURESTI-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (9.12.2023)

Video Voluntari - Oțelul 1-1. Oaspeții au ratat o ocazie foarte mare în minutul 90+6

FOTBAL:FC VOLUNTARI-OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (22.01.2024)

Video Cea mai slabă asistență din SuperLigă, înregistrată la Voluntari - Oțelul Galați

fc voluntari fani

Oficial A rămas șomer, după ce la un moment dat era cel mai bine plătit jucător din SuperLiga

runar-sigurjonsson

Oficial OUT, după 5 minute jucate în 4 meciuri în SuperLigă! Echipa nu a pierdut cu el pe teren :)

luka-bozickovic

Oficial Grigore ”Noul Belodedici” Turda a semnat și va juca în SuperLigă

FOTBAL:CSA STEAUA BUCURESTI-FC ARGES, LIGA 2 CASA PARIURILOR (5.10.2023)

Video FC Voluntari, victorie contra lui Turan Tovuz, în al doilea amical din această iarnă