”Eu sunt imprevizibil!” Anunțul lui Gică Hagi în privința transferului lui Ianis. Ce a spus de viitorul său

ianis si gica hagi

Video Eric, la un pas de istorie. Lacrimi de bucurie, după visul împlinit. A luat Cupa României și l-a "tatuat" pe colegul...

colaj eric bucurie

Video Virgil Ghiță, omul providențial pentru Viitorul! A marcat golul de 1-1 și a scos de pe linia porții, în prelungiri!

Ghita

Video ”De când am venit din Italia, mi-am dorit să câștig un trofeu!” Ce spune Ianis Hagi de plecarea de la Viitorul

FOTBAL:FC VIITORUL-ASTRA GIURGIU, FINALA CUPEI ROMANIEI (25.05.2019)

Video "Am fost victimele unei şmecherii ca să jucăm în 10!" Ioan Niculae a pus tunurile pe arbitri după finala Cupei

ioan niculae

Video Eric a izbucnit în lacrimi în direct după fluierul final! "Sunt fericit după 12 ani de aşteptare!"

colaj eric plange

Video Dublă lovitură pentru Astra în finala Cupei cu Viitorul: Alibec a ieşit accidentat, Pires a fost trimis la vestiare

colaj alibec accidentat

Video Viitorul a câștigat Cupa României, 2-1 cu Astra. Eric, gol în prelungiri. Eroul Ghiță a marcat și a scos de pe linia...

colaj finala cupaâ

Video Gică Hagi, un car de nervi după super-golul lui Alibec! Ce decizie de urgență a luat, după ce a țipat la staff-ul tehnic

hagi stefan preda

Video Alibec, pericol public! Gol de senzaţie marcat de atacantul Astrei în finala Cupei cu Viitorul