”Nu mi-am amintit nimic din ultimele trei luni”. Gabriel Debeljuh, dezvăluiri după comoția suferită la Berna

Gabriel Debeljuh, pe gazon după o lovitură încasată în meciul Young Boys Berna - CFR Cluj / Foto: Captură Digi Sport

Edi Iordănescu suspectează o legătură între ”scandalul Colțescu” și decizia de arbitraj care a dus la eliminarea...

Edi Iordănescu

Primul e rezolvat! Al doilea transfer ţintit de Gigi Becali în această iarnă: "Aleargă până se stinge nocturna!"

FOTBAL:GAZ METAN MEDIAS-FCSB, LIGA 1 CASA PARIURILOR (23.11.2020)

"E o nebunie! E ridicol" Ce scrie presa din Elveţia după penalty-ul controversat care a dus la eliminarea CFR-ului din...

balgradean

Final de coșmar pentru CFR Cluj la Berna! Gabriel Debeljuh a fost transportat de urgență la spital: ”Nu știe unde e”

Oficialii CFR-ului au acuzat arbitrajul după eliminarea din Europa League: ”Nici ei n-au cerut penalty. O mare eroare!”

Marius Bilașco, oficialul clubului CFR Cluj / Foto: Sport Pictures

Video Young Boys - CFR Cluj 2-1 | Ce s-a auzit pe teren în minutul 81, la scorul de 0-0

young-cfr

Video Penalty-ul care a îngropat CFR Cluj, analizat complet diferit de Crăciunescu și Porumboiu. ”Joacă mingea!”/ ”E 11 metri”

balgradean 1

Video Jucătorii CFR-ului, discuție aprinsă cu arbitrul după penalty-ul acordat în minutul 90+1: "De ce îmi dai roșu?"

colaj balgradean

Edi Iordănescu, la pământ după eliminarea CFR-ului din Europa League: "Nici gazdele n-au înțeles de ce s-a dat penalty"

FOTBAL: CFR CLUJ - CONFERINTA DE PRESA PREZENTARE EDI IORDANESCU

• 22:15 LIVE Digi Sport Special
  • 22:30 Etapa 8 Superliga: CFR Cluj-Rapid
  • 23:30 LIVE Digi Sport Special
  • 22:00 Etapa 8 Superliga: Universitatea Craiova-FCSB
  • 23:00 LIVE Digi Sport Special
  • 22:45 LIVE Euro Fotbal
  • 23:00 LIVE Champions League: PSG-Borussia Dortmund