CFR Cluj a umilit-o pe Rapid la trei zile după despărțirea de Mutu! Mesajul ”Briliantului”: ”M-am simțit trădat”

FOTBAL: FC CFR 1907 CLUJ SA - AFC HERMANNSTADT SIBIU, SUPERLIGA SUPERBET (08.03.2024)

CFR Cluj schimbă antrenorul după ce a spulberat-o pe Rapid! Cine poate fi pe bancă la meciul cu FCSB

rapid-cfr

Video Nu se teme de Dan Petrescu. Noul antrenor al CFR-ului, mesaj pentru conducere după victoria cu Rapid

dican

”Am fost penibili!” Cristi Săpunaru, la pământ după umilința cu CFR Cluj. Ce a spus despre Bergodi

Cristi Manea jubilează după Rapid - CFR Cluj 1-4: ”Am arătat ca vechiul CFR!”

FOTBAL:RAPID BUCURESTI-CFR CLUJ, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (6.04.2024)

Bîrligea a marcat 3 goluri și a ieșit pe targă. ”Și eu m-am speriat” + Cum au câștigat în Giulești

Video Rapid - CFR Cluj 1-4. U-MI-LIN-ȚĂ în Giulești! Ardelenii s-au apropiat la 7 puncte de FCSB

Video Execuție pe Giulești! Clujenii au combinat ca la play-station la golul 4, marcat de Manea

Video Daniel Bîrligea, one-man show în Rapid - CFR Cluj: hat-trick în 32 de minute, în Giulești

Daniel Bîrligea

Ce au strigat suporterii Rapidului după ce CFR Cluj a făcut 4-0! + ”Bergodi trebuie să-și dea demisia la pauză”

• 09:40 Stirile Digi Sport
  • 10:00 Stirile Digi Sport
  • 10:15 Fotbal Club
  • 11:00 Stirile Digi Sport
  • 11:15 Fotbal European
  • 12:00 Stirile Digi Sport