Natatie

Digi Sport îți aduce ultimele știri din atletism, noutăți de la cele mai importante competiții, imagini spectaculoase cu atleți din timpul concursurilor. Fii la curent cu cele mai importante maratoane și competiții, află rezultatele de la Jocurile Olimpice sau de la Campionatele Mondiale și Europene de Atletism și află ce sportivi români au reușit să obțină medalii.

David Popovici a obținut patru victorii la Nyon

david popovici

David Popovici a câștigat două medalii de aur la Memorialul ”Michel Bally” de la Nyon

International Swimming Championships 59th Settecolli, Rome, Italy - 25 Jun 2023

După cazul Simonei Halep, David Popovici a explicat cum se ferește de suplimentele contaminate

Încă un aur la canotaj! Echipa de 8+1 feminin s-a impus la CM de la Belgrad și merge la JO 2024

canotaj

David Popovici: ”Prefer să fiu așa decât un robot”

World Aquatics Championships Fukuoka 2023

Video David Popovici s-a întors în țară. “Nu există magie! Mă simt mai puternic ca niciodată”

• Screenshot 2024-04-27 at 21.31.30

LIGA DE TINERET, Cupa României, finala: U Cluj - Farul, 12:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Arsenal v Chelsea - Premier League - Emirates Stadium

Premier League: Brighton - Chelsea, 23:59, Premieră, Digi Sport 2

• FOTBAL: CS CORVINUL 1921 HUNEDOARA - FC VOLUNTARI, CUPA ROMANIEI BETANO - SEMIFINALA (17.04.2024)

Cupa României, finala: Corvinul - Oțelul, ora 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Sevilla FC v RC Lens, UEFA Champions League match, Group B, Football, Ramon Sanchez Pizjuan Stadium, Sevilla, Spain - 20 Sept 2023

La Liga: Sevilla - Cadiz, 20:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 3

• Premier League: Manchester United - Newcastle, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

• Antoine Griezmann of Atletico de Madrid celebrating his goal with his teammates during the LaLiga EA Sports match betwee

La Liga: Getafe - Atletico Madrid, 23:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 3

Nu mai există dubii: Tottenham i-a decis viitorul lui Radu Drăgușin!

Radu Dragusin la meciul amical de fotbal dintre Romania si Irlanda de Nord, desfasurat pe Arena Nationala, vineri 22 mar

Exclusiv ”Cu mine vorbești cu 'domnul Rotaru', Iliuță!”. Mihai Rotaru, reacție arogantă la adresa lui Ilie Dumitrescu

Collage Maker-22-Mar-2023-07-04-PM-3494

Cristi Tănase nu a stat pe gânduri, după ce soția a obținut ordin de restricție împotriva sa pentru 12 luni

tanase-sotie

8.300.000€ vrea Gigi Becali: trei echipe din Franța sunt interesate de fotbalistul adus cu 600.000€ la început de sezon

Exclusiv ”Cu mine vorbești cu 'domnul Rotaru'...

Reacția presei din Spania, după ce...

Athletic Club v Deportivo Alaves - LaLiga EA Sports Ianis Hagi of Deportivo Alaves in action during the LaLiga EA Sports

Video Simona Halep conducea cu 1-0 la seturi...

Screenshot 2024-05-15 183919

Video Exclusiv Ilie Dumitrescu l-a văzut pe Radu...

ILIE

Știri

Andrea Becali a participat la Mondialele de Natație de la Fukuoka

andrea3

Camelia Potec, reacție după rezultatele lui David Popovici la Campionatul Mondial

camelia potec

David Popovici a spus totul: ce gând i-a venit în minte imediat după finala dramatică de la 200 m liber

profimedia-0792276610

Explicațiile unui expert în natație după rezultatele lui David Popovici la CM din Japonia

Reacția categorică a lui Gigi Becali, după ce David Popovici a terminat doar pe șase în finala de 100 de metri liber

Prima reacție a lui David Popovici, după ce a terminat pe locul 6 în finala probei de 100 m de la Fukuoka

Fukuoka 2023 World Aquatics Championships, Japan - 26 Jul 2023

Reacția lui David Popovici, după calificarea în finala de 100 m liber la Fukuoka + Ce spune despre podiumul ratat la 200 m liber

News Alert David Popovici, în finala probei de 100 m liber, la Campionatele Mondiale de la Fukuoka

Sette Colli - Day 2

Americanii au dat verdictul în privința lui David Popovici, după marea dezamăgire de la 200 m liber

profimedia-0791596661

Singurul aspect pozitiv găsit de David Popovici, după ce a încheiat pe locul 4 în finala probei de 200 de metri liber

Prima reacție a lui David Popovici, după ce a pierdut dramatic o medalie la Mondiale, în proba de 200 de metri

Ce a scris presa internațională, după ce David Popovici a terminat al patrulea în finala probei de 200 de metri liber

"Pentru prima dată a părut muritor!" Concluzie dură, după ce David Popovici a terminat pe 4 finala de 200 m liber

profimedia-0791747684

Foto Nu i-a venit să creadă că a ratat podiumul! Cum a fost surprins David Popovici după finala de la 200 de metri liber

Fukuoka 2023 World Aquatics Championships: Swimming - Day 3

David Popovici, locul 4 la 200 m liber, la Campionatele Mondiale de la Fukuoka

profimedia-0791564741

Unic în istoria natației! David Popovici a bifat o performanță fără precedent la Campionatele Mondiale

Budapest 2022 FINA World Championships: Swimming - Day 4

David Popovici, plin de umor după calificarea în finală! Ce a spus despre apa din bazin și cum era să rateze ultimul act

profimedia-0791564838

David Popovici, în finală la 200 m liber, la Campionatele Mondiale de la Fukuoka

International Swimming Championships 59th Settecolli, Rome, Italy - 24 Jun 2023

Presa internațională, la picioarele lui David Popovici: ”Este un testament. Puștiul-minune al României”

20th World Aquatics Championships Fukuoka 2023

David Popovici, premiat la Campionatul Mondial din Japonia! Programul complet al înotătorului român

David Popovici, văzut principalul favorit la Campioantele Mondiale de Natație din Japonia

16th FINA World Short Course Swimming Championships 2022

David Popovici, pregătit de Campionatele Mondiale din Japonia. Ce spune antrenorul campionului + Cum arată lotul României

David Popovici - Melbourne- Bazin Scurt

“Asaltat” de universități de renume din SUA, David Popovici s-a decis! “Sunt sigur că am făcut alegerea potrivită”

Melbourne, Australia. 18th Dec, 2022. David Popovici of Romania looks on after winning the silver medal in the 200m Freestyle men Final during the FINA Swimming Short Course World Championships at the Melbourne Sports and Aquatic Centre in Melbourne, Aust

Vlad Stancu a cucerit a treia medalie la Belgrad. Românul are deja asigurată prezența la Jocurile Olimpice