Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

Video Concordia - Astra 1-2. Giurgiuvenii s-au impus, deși au fost conduși, și și-au consolidat locul 6 în Liga 1

bucurie ionita

Video Dinamo - CFR Cluj 0-2. Ardelenii revin pe primul loc în Liga 1! Roș-albii, la 4 puncte de Astra

Culio gol

Video Atletico Madrid - Real Madrid 0-0. Remiză pentru FC Barcelona, care s-a distanțat la 10 puncte de ”galactici”!

atletico real

Video CS U Craiova - Juventus 3-1. Patru goluri și ratări monumentale la primul meci oficial pe noul stadion din Bănie

bucurie gustavo

Video Sepsi Sf. Gheorghe - Gaz Metan Mediaș 0-0. Mari ratări, dar și un gol anulat pentru elevii lui Neagoe!

sepsi 23

Video Leganes - Barcelona 0-3. Dublă pentru Suarez. Paulinho înscrie pe final. Pique pierde duelul cu Valencia

MEDIA: Liga Digi Sport, ora 15:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL: CS CORVINUL 1921 HUNEDOARA - FC VOLUNTARI, CUPA ROMANIEI BETANO - SEMIFINALA (17.04.2024)

FOTBAL: Corvinul Hunedoara - Csikszereda, ora 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Digi Sport Special, ora 19:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Dobre-George_avatar_1503041741

MEDIA: Euro Fotbal, ora 21:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL: Real Madrid - Bayern, ora 22:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Împușcată mortal în plină stradă, la 21 de ani, alături de iubit! Autoritățile au făcut o descoperire care schimbă totul

Screenshot 2024-04-04 at 20.52.10

Foto E gata, FCSB l-a ratat! Camerele l-au surprins chiar înainte să plece la noua echipă

muji

Marius Șumudică a reacționat, după ce Dan Șucu l-a ales pe Mircea Lucescu

marius-sumudica-7

Radu Drăgușin, OUT de la Tottenham? Ce a apărut în presa britanică, după al 6-lea meci uitat pe bancă

Chelsea v Tottenham Hotspur, Premier League, Football, Stamford Bridge, London, UK - 02 May 2024

Radu Drăgușin, OUT de la Tottenham? Ce...

Tavi Popescu a surprins pe toată lumea...

FOTBAL:FCSB-SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (17.03.2024)

Exclusiv Erori grave de arbitraj la...

avrm2

Luis Enrique și-a spus "oful" la...

luis

Știri

Video CSM Iași - FCSB 1-0. Primul eșec pentru roș-albaștri, în ultimele 14 meciuri în toate competițiile

gnohere iasi

Video VIDEO Timișoara - Botoșani 1-1. Moldovenii au avut o repriză secundă excelentă și au fost la un pas să întoarcă scorul

buc BOT

Video VIDEO & TEXT Italia - Suedia 0-0. Campionat Mondial fără ”Squadra azzurra”

buffon

Video Elveția - Irlanda de Nord 0-0. Elvețienii s-au calificat la Mondiale, ca urmare a penalty-ului acordat de Hațegan în tur

bucurie elvetia

Video VIDEO Grecia - Croaţia 0-0. Modric&Co merg la Mondial, după succesul din tur

bucurie croatia

Video Danemarca - Irlanda 0-0. Singurul meci fără gol din barajul pentru CM. Calificarea se decide la Dublin