Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

Video Real Madrid - Sociedad 3-0. ”Albii” au mai avut două goluri anulate

ronaldo real madrid - sociedad

Video Betis - Barcelona 1-1. Punct obţinut în minutul 90 de catalani. Toşca, "integralist" la debutul pentru andaluzi

betis barca-1

Video Sevilla – Real Madrid 2-1. Primul eşec al "galacticilor", după 40 de meciuri. Andaluzii au revenit pe final

sevilla real poza buna

Video Barcelona – Las Palmas 5-0. Cea mai clară victorie a catalanilor din La Liga, în ultimele 3 luni

messi suarez

Video Sevilla - Real Madrid 3-3. Benzema a egalat în prelungirile meciului

Sevilla Real Cupa

Video Barcelona - Bilbao 3-1. Tripleta MSN duce echipa catalană în sferturile Cupei

suarez messi

• Porsche Tennis Grand Prix 2024 in Stuttgart, 16.04.2024 Sorana Cirstea (ROU) Porsche Tennis Grand Prix 2024 *** Porsche

TENIS: Sorana Cirstea - Magda Linette, 11:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MEDIA: Liga Digi Sport, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

MEDIA: Digi Sport Special, 19:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Turin, Italy. 12th May, 2024. 13/05/2024 Serie A, 35 day, Torino, Allianz Stadium, in the photo: team Salernitana during Juventus FC vs US Salernitana, Italian soccer Serie A match in Turin, Italy, May 12 2024 Credit: Independent Photo Agency/Alamy Live N

FOTBAL: Salernitana - Verona, 19:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

• FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (18.02.2024)

FOTBAL: Dinamo - Csikszereda, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Torino Vs Juventus - Serie A Tim 2023/2024, Italy, Turin - 13 Apr 2024

FOTBAL: Bologna - Juventus, 21:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Foto Gestul lui Ronald Gavril față de Anamaria Prodan, după ce a câștigat centura WBC Latino

amp8

Oficial Simona Halep, OUT! Fostul lider mondial a luat decizia

profimedia-0361486840

"A fost frânt!" Le-a cerut coechipierilor să nu-i paseze în meciul cu Manchester City și englezii au aflat totul

Manchester United v Tottenham Hotspur - Premier League - Old Trafford

S-a supărat și nu mai semnează prelungirea cu Real Madrid! I-au promis un salariu uriaș și i-au garantat locul de titular

Real Madrid celebration of 36th Title of LaLiga in Cibeles, Nadrid, Spain - 12 May 2024

Foto Gestul lui Ronald Gavril față de...

amp8

Video ”Senzațional”! I-a luat pe toți prin...

jurgen-klopp

Video Nici nu s-a uitat la Hagi! Un jucător...

cristi ganea

Exclusiv Florin Prunea a reacționat după ce a...

prunea

Știri

Video Villarreal - Barcelona 1-1. Messi a salvat un punct pentru catalani. Avansul lui Real Madrid creşte

messi gol

Video Real Madrid - Granada 5-0. "Galacticii" au egalat recordul de meciuri fără înfrângere al Barcelonei

real granada

Video Real Madrid - Sevilla 3-0. "Galacticii", cu un pas în sferturile Cupei Spaniei

james varane

Video Juventus – Milan 1-1, 3-4 d.l.d. Rossonerii au câştigat Supercupa Italiei, primul trofeu după 5 ani

milan supercupa

Video Dinamo - Steaua 4-1, în semifinalele Cupei Ligii. ”Câinii” și-au umilit rivalii în ultimul meci din 2016!

dinamo steaua 4 1

Video ASA  - ACS Poli 2-4. Spectacol total la Tg. Mureș. Bănățenii sunt cu un pas în finală

Poli bucurie

Video FC Voluntari - CFR Cluj 2-1. Ilfovenii câștigă cu un gol din offside în ultimul minut

Captura pozitie posibila de ofsaid voluntari cfr gol c

Video Concordia - CS U Craiova 0-0. Oltenii au egalat Steaua la puncte, dar au ratat şansa de a deveni lideri

chiajna craiova-2

Video Concordia - Viitorul 1-2. Echipa lui Hagi e noul lider din Liga 1!

concordia chiajna - viitorul 1-2

Video Astra - Steaua 1-0. Budescu aduce victoria giurgiuvenilor, după un final incendiar

captura final bucurie sumi sapun

Video Dinamo - ASA Tg. Mureș 1-0. Nemec a adus victoria "câinilor". Nistor a ratat un penalty

nemec dinamo

Video FC Botoșani - CSM Poli Iași 1-3. 4 goluri și 4 eliminări în derby-ul Moldovei

captura final botosani iasi

Video Pandurii - Gaz Metan 2-5. Echipa lui Pustai este noul lider din Liga 1

munteanu c hattrick pandurii gaz

Video ACS Poli Timișoara - FC Voluntari 1-0. Doman le-a adus victoria bănăţenilor. Cernat a fost eliminat

doman c executare penalty poli voluntari

Video CS U Craiova - CFR Cluj 2-1. Oltenii se apropie la un punct de Steaua

gustavo c gol csu cfr

Video Gaz Metan - Dinamo 4-0. Cea mai ruşinoasă înfrângere a sezonului. Gazdele, 12 meciuri fără eşec

c bucurie Llullaku

Video CFR Cluj - Poli Timișoara 2-2. Gazdele au egalat din penalty-uri

cfr cluj - acs poli timisoara

Video Steaua-Pandurii 3-1. Pintilii și ”dubla” lui Enache au salvat onoarea roș-albaștrilor

enache gol penalty pandurii

Video ASA - FC Botoşani 2-0. A patra victorie a sezonului, pe un teren plin cu zăpadă

c Kuku buc Mures

Video FC Voluntari - Astra 1-2. Schimbările făcute la pauză de Şumudică au decis meciul

captura 0-2

Video Viitorul - CS U Craiova 2-0. Chițu și Hodorogea duc echipa lui Hagi pe primul loc

c bucurie gol2 viit-cra

Video FC Barcelona - Real Madrid 1-1. Sergio Ramos a adus un punct oaspeţilor, în minutul 90

gol ramos barcelona real

Video CSM Poli Iași - Concordia Chiajna 1-0. Moldovenii câștigă pe zăpadă mulțumită lui Cristea!