11 rezultate pentru eticheta

viitorul europa league

Gică Hagi, ”taxat” de Sorin Cârțu după umilința cu Gent! ”Ghiță își merită banii, dacă n-a fost pe teren!”

virgil ghita viitorul

Gent - Viitorul 6-3. Trupa lui Hagi pierde primul set cu belgienii. Şanse minime de calificare

Viitorul

News Alert OFICIAL | Viitorul și-a aflat, în sfârșit, adversara din turul 2 preliminar al Europa League

gica-hagi2

Prima reacție a Viitorului, după ce belgienii au dezvăluit că nu Antwerp va fi adversara în turul 2 din Europa League

Viitorul

News Alert Royal Antwerp - Viitorul, în turul 2 preliminar al UEL. Duel Ladislau Boloni - Gică Hagi

europa league

Racing Luxemburg - Viitorul 0-2. Victorie fără emoții în manșa tur din turul I preliminar al Europa League

Hagi aplauze Luxemburg

Modificări în următorul sezon din Europa League. Când joacă echipele românești

europa league tragere la sorti

Viitorul speră în minuni în Austria: "E foarte greu, dar nu imposibil"

viitorul salzburg-1

Viitorul - Salzburg 1-3. Austriecii sunt la un pas de grupele UEL! Trei minute de coșmar la Ovidiu

Salzburg Viitorul

Exclusiv Viitorul a hotărât unde va juca meciul din play-off. Ce variante are echipa lui Hagi pentru grupe