22 rezultate pentru eticheta

rotariu brugge

Exclusiv Lovitură de teatru în cazul transferului lui Rotariu. Unde ar putea ajunge definitiv, din vară

rotariu alkmaar

"S-au păcălit cu el, acum soluţia vine de la FCSB!". Cât de aproape e de fapt Becali de transferul iernii

gigi becali rade

Rotariu, gata de un nou capitol în cariera sa! Anunţul făcut în presa belgiană

drotariu

Video Brugge - Standard Liege 4-0. A doua înfrângere la scor pentru oaspeți. Răzvan Marin, doar rezervă

Brugge buc

Ofertă după ofertă pentru Rotariu! Rednic îl vrea împrumut, acum a venit și o propunere de transfer definitiv

Rotariu, OUT de la FC Bruges!? Rednic recunoaşte că îl vrea: "Am vorbit cu el!"

rotariu

Video&Foto Cadou surpriză primit de Rotariu, după primul gol în Belgia! Reacția mijlocașului

rotariu-2

Video&Foto Cea mai bună veste primită de Dorin Rotariu de la transferul la Brugge

rotariu-1

Video Brugge - Zulte Waregem 2-1. Golul lui Rotariu readuce Brugge în calculele pentru titlu

brugge rotariu

Video Rotariu a spart gheața! A dat primul gol în Belgia, cu o super execuție. Viteza șutului: 116 km/h!

dorin rotariu-1

Video Club Brugge - Oostende 3-1. Rotariu a făcut cel mai bun meci al său de când e în Belgia

rotariu-1

Video Rotariu, la cel mai bun meci al său pentru Brugge

dorin rotariu brugge

Dorin Rotariu a jucat o repriză în Brugge - Charleroi 1-1! Anderlecht poate lua o opţiune importantă pentru titlu

dorin

Rotariu, lăudat de presa din Belgia: "A arătat lucruri foarte frumoase!"

Rotariu

Video "Nu mă așteptam la asta!" Brugge, a doua casă pentru Rotariu

Tehnicianul lui Brugge s-a convins de Rotariu, după ceva mai mult de o săptămână! Ce a declarat azi

rotariu 112

Video Rotariu și-a cucerit antrenorul în 10 minute! "S-a antrenat o singură dată cu lotul, am făcut alegerea bună"

dorin rotariu brugge 2

Video Rotariu, impresionat de cum a fost primit în Belgia. "E o mare diferență față de Dinamo"

Video FC Brugge - Charleroi 1-0. Invincibili acasă și avans de 3 puncte față de Anderlecht