Cum a trăit Novak Djokovic prima zi după descalificarea de la US Open: ”Suferă” + ce urmează pentru sârb

Novak Djokovic, liderul ierarhiei ATP / Foto: Getty Images

După ce a renunțat la Andre Agassi, Novak Djokovic l-a dat afară și pe Radek Stepanek

Djokovic și Stepanek

Djokovic și-a prezentat noul antrenor: ”Nu cu mult timp în urmă eram adversari”

djoko

cech wimbledon principala

Puține surprize în turul 1 de la US Open. Djokovic a cedat 7 game-uri în primul meci

us open racheta djokovic

VIDEO Djokovic i-a oferit un punct lui Stepanek, deși arbitrul decisese rejucarea

djokovic stepanek

Cehia a învins Spania, scor 3-0, la Cupa Hopman

Glume între jucătorii cehi și mama lui Andy Murray, după câștigarea Cupei Davis

stepanek berdych cupa davis

Stepanek, după victoria Cehiei în Cupa Davis: "Am devenit legende"

Cehia a câştigat pentru a doua oară consecutiv Cupa Davis, învingând Serbia lui Novak Djokovic în finală

cehia cupa davis

Ungur a ratat calificarea în semifinalele de la Mons

adrian ungur la mons

La 40 de ani, Leander Paes a câștigat un nou trofeu de Grand Slam la US Open

leander paes radek stepanek us open 2013

Stepanek s-a revanșat după umilința de la Paris

A început Australian Open! Cele mai interesante cifre ale primei zile de concurs

nicolas almagro-1

Trei jucători au probleme înainte de Australian Open

gilles simon

CEHIA A CÂȘTIGAT CUPA DAVIS! Radek Stepanek completează o "triplă de aur" pentru țara sa, care a câștigat în 2012 și Cupa Hopman și Fed Cup

radek stepanek cupa davis 2

Cehia - Spania 1-1, în finala Cupei Davis. După un meci maraton, Berdych a anulat victoria lui Ferrer

salatiera

Radek Stepanek - David Ferrer e meciul care deschide finala Cupei Davis, vineri, la Praga

stepanek ferer

VIDEO Radek Stepanek și Leander Paes sunt marea surpriză la Turneul Campionilor, în proba de "dublu"