11 rezultate pentru eticheta

premiership

Video Faza săptămânii! Și-a făcut KO doi coechipieri cu o singură lovitură. Imaginile au făcut înconjurul lumii

hibernian

Ianis Hagi, în ultimul sfert de oră pe teren la Rangers. Nota românului pentru evoluția din meciul cu St. Mirren

Ianis Hagi, introdus pe teren în minutul 90+2. Mesajul românului după meciul Rangers - Kilmarnock 3-1

Rangers v Kilmarnock, Scottish Premiership, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, UK - 04 Mar 2023

Al doilea antrenor demis după ce echipa sa a încasat nouă goluri într-un meci

Dundee United - Celtic 0-9, în campionatul Scoției. Două hat-trick-uri au fost reușite

Dundee United v CelticCinch Premiership

Un fotbalist este golgheter în două ligi diferite, în același timp! Cum este posibilă această performanță rară

Celtic v Dundee - cinch Premiership - Celtic Park

News Alert "Dan Petrescu, pe lista scurtă a lui Celtic!" Anunțul făcut la o zi după ce "Bursucul" a plecat de la Kayserispor

Glasgow Celtic v CFR Cluj, UEFA Europa League, Group E, Football, Celtic Park, Glasgow, Scotland, UK - 03 Oct 2019

Video&Foto Rangers - St. Johnstone, 1-0. Ianis Hagi a marcat cu o execuție superbă singurul gol al partidei

Rangers v St Johnstone, Scottish Premiership, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, Scotland, UK - 03 Feb 2021

Hibernian - Rangers 0-1. Ianis Hagi, lăsat pe bancă de Steven Gerrard

World News - October 22, 2020

Rangers v Celtic, Scottish Premiership, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, Scotland, UK - 02 Jan 2021

Video Partick Thistle - Glasgow Rangers 1-2. Joe Dodoo, eroul din ultimul minut al prelungirilor