11 rezultate pentru eticheta

portugalia elvetia

Selecționerul Elveției, Murat Yakin, riscă să fie demis după eșecul umilitor cu Portugalia

Portugal vs Switzerland, Estadio Lusail, Lusail, qatar - 06 Dec 2022

Foto Cristiano Ronaldo, ”victima” meme-urilor după ce a jucat doar 17 minute în optimile de finală ale Campionatului Mondial

meme-ronaldo

Mesajul postat de Ronaldo după meciul în care a fost rezervă la Mondiale. A adunat rapid 7,8 milioane de like-uri

318648110_5613621835381248_1155584373847627069_n

Portugal v Switzerland: Round of 16 - FIFA World Cup Qatar 2022

Programul zilei la Cupa Mondială din Qatar, 6 decembrie: Maroc - Spania, 17:00, Portugalia - Elveția 21:00, ultimele "optimi"

Nu a condus niciun meci, dar primește o sumă importantă: câți bani a strâns Istvan Kovacs în Qatar

Qatar v Ecuador: Group A - FIFA World Cup Qatar 2022

Istvan Kovacs, delegat la un meci din optimile de finală ale Cupei Mondiale din Qatar, ca rezervă

Video Liga Națiunilor | Portugalia - Elveția 4-0, Cehia - Spania 2-2, Serbia - Slovenia 4-1, Suedia - Norvegia 1-2. Toate rezultatele și golurile

liga-natiunilor

Video Cristiano Ronaldo ”i-a încheiat cariera” unui adversar. Dribling stelar al lui CR7 și cifre spectaculoase

cristiano ronaldo

Meci decisiv pentru Cristiano Ronaldo. Mondialul din Rusia poate fi ultimul din cariera sa