270 rezultate pentru eticheta

nadal

"Tiranul". Nadal, la cea mai concludentă victorie din istoria meciurilor sale la Roland Garros

nadal1

Video Seria incredibilă a lui Rafa, stopată! Nadal a fost eliminat de la Roma

nadal

Video Nadal vs Djokovic, episodul 50: Prima victorie a lui Rafa din ultimii trei ani

nadal djokovic madrid

Video Victorii cu emoţii pentru favoriţi! Djokovic, Nishikori și Nadal au mers mai departe

collage tenis

Video Nadal, omagiat la victorie! Arena din Barcelona îi va purta numele

rafa

Video Nadal merge ceas pe zgură. Victorie clară cu Zverev și calificare în sferturi la Monte Carlo

Federer i Nadal

Nadal, după un nou meci pentru istoria tenisului: "Mi-am spus asta în setul 5". Momentul psihologic al disputei cu Dimitrov

nadal

Nadal, în sferturile Australian Open. Duel cu Raonic pentru un loc în semifinale

nadal aus open

Nadal, în optimi la Australian Open după un meci-maraton. Rezultatele zilei

nadal zverev

Video Încă un antrenor pentru Nadal. Carlos Moya, în staff-ul fostului lider mondial

nadal moya

Final de an pentru Rafael Nadal. Va rata Turneul Campionilor

nadal-1

Încă un meci modest pentru Nadal. În direct la Digi Sport 2, spaniolul a pierdut fără drept de apel cu Troicki

rafa bun

Nadal, gata să impresioneze la Shanghai, în direct pe Digi Sport: "M-am antrenat foarte bine"

RAFA

Roger Federer rămâne cel mai bine plătit jucător de tenis din lume

roger federer

Pouille, după ce l-a eliminat pe Nadal la US Open: "Este cea mai frumoasă victorie a mea"

pouille

Djokovic a jucat un singur meci întreg, înainte de a ajunge în "optimi" la US Open: "Nu am mai păţit asta"

djokovic

Tecău: "Sunt fericit că am trăit această experienţă împreună cu prietenul meu Florin Mergea"

tecau-2

Horia şi Florin, după înfrângerea în faţa lui Nadal: "E o victorie să obţinem acest argint"

horica si florica

Mai tare ca Neymar şi Djokovic. Kevin Durant, cel mai bine plătit sportiv de la JO

durant

OFICIAL - Nadal nu va fi prezent la Cluj, la confruntarea de Cupa Davis cu România

tnadal

Video Nadal, de neoprit! A trecut de Kuznetsov cu un dublu 6-3 şi e în optimi la Madrid. Rezultatele zilei

nadal

Andy Murray, noi suspiciuni de dopaj: "Se pare că nu obosesc deloc"

murray-1

Video Primul jucător care ajunge de 10 ori în finala aceluiași Masters. Nadal - Monfils, Digi Sport 2, ora 15:30

radfa

Nadal - Murray, în semifinale la Monte Carlo

rafael nadal

Video Surprize în Florida. Turneul de la Miami rămâne fără favoriți: Nadal și Wawrinka, out!

nadal waw

Video Djokovic şi Nadal se întâlnesc în semifinale la Indian Wells, LIVE la Digi Sport 3

nadal nole

Video Favoriții s-au calificat în "sferturi" la Indian Wells. Emoții doar pentru Nadal

nadal-2

Djokovic şi Nadal s-au calificat în turul al treilea la Indian Wells. Rezultatele zilei

djokovic-1

"Am recurs la PRP şi celule stem, însă sunt complet curat". Nadal cere suspendarea Sharapovei

rafa

Nadal, aşteptat în România: "Aş vrea să jucăm pe iarbă contra Spaniei"

nadal

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Spectaculosul Dustin Brown a inventat o lovitură incredibilă. Poate candida la punctul anului

brown

Titlul câştigat de Djokovic la Doha l-a propulsat în topul celor mai titraţi 10 jucători

djokovic-1

Nadal, victorie grea la primul meci oficial din 2016.

nadal

VIDEO Aces - Royals 30-19. Nadal l-a învins pe Federer și la simplu și la dublu

aces royals

Nadal creşte de la un meci la altul, dar e suficient de puternic pentru Nole? Cum îl poate învinge pe sârb

nole rafa

VIDEO Dominatorul Nadal: a făcut poate cel mai bun meci din 2015 şi l-a învins clar pe Wawrinka

rafa

Djokovic, după atentatele de la Paris: "Şocat, întristat, îngrozit, fără cuvinte!" Mesajul lui Nadal

nole

Nadal admite că a fost "accidentat la cap": "Am clacat". Rafa îşi anunţă "întoarcerea"

nadal bun

Nadal a avut probleme tot anul: "Am știut că mă calific, dar mă gândeam să nu merg la Turneul Campionilor"

nadal

VIDEO Tsonga l-a învins pe Nadal, după 0-6 în setul 2, şi este în finală la Shanghai

tsonga

Djokovic şi Nadal s-au calificat în turul II al turneului de la Beijing. Spaniolul şi-a înfruntat fostul copil de mingi

nadal

Nadal îl laudă pe Djokovic: "Maniera în care a jucat în acest sezon e incredibilă''

djokovic-1

Novak Djokovic a câştigat al zecelea turneu de Grand Slam şi vrea să îi întreacă pe Sampras şi Nadal