Juventus e decisă să-l păstreze pe Morata: "Sunt 50 % şanse să rămână. Isco nu vine"

Morata poate fi cumpărat definitiv de Juventus. Ofertă pentru Real Madrid

morata juve

Presa germană confirmă: Real îl oferă pe Morata pentru Aubameyang

auba real

Video Torino - Juventus 1-4. ”Bătrâna Doamnă” defilează spre titlu. ”Dublă” Morata

pogba morata

Juventus vrea să îşi betoneze atacul: Olivier Giroud este primul pe listă

giroud

VIDEO Juventus - Torino 4-0. Deţinătoarea trofeului s-a calificat la pas în sferturile Cupei Italiei

juventus

VIDEO Juventus-Bologna 3-1. ”Bătrâna Doamnă”, la prima victorie pe teren propriu în acest sezon

khedira juve

VIDEO Florenzi, Hulk, Depay, Morata și Costa, candidații la golul rundei în UCL

golul etapei

Morata ar putea reveni la Real Madrid. Benitez vrea să-l răscumpere pe tânărul atacant al lui Juve

alvaro morat

VIDEO Doar 4 jucători au reușit să marcheze contra Barcelonei și a Realului într-un singur sezon de UCL

moratta gol

VIDEO Cum a sărbătorit Morata golul victoriei cu Inter: ”Nu știu cum au ajuns ochelarii la mine”

Morata jonathas

VIDEO 27 de pase pentru un gol decisiv! Juve a stabilit un record grație construcției de la reușita lui Morata

constructie gol

VIDEO SONDAJ Penalty controversat primit de Juve cu Monaco. A fost fault? Dacă da, a fost în careu?

fault

VIDEO Juve-Parma 7-0. Cea mai clară victorie a torinezilor în Serie A, în ultimii 31 de ani

juventus

VIDEO&SONDAJ Ratările serii din UEFA Champions League. De trei ori bară!

aubameyang

VIDEO Morata și Manolas s-au luat la bătaie pe teren și au fost amândoi eliminați

BATAIE MORATA

Morata va debuta cu Udinese. Allegri: "Ar fi prostesc să schimb sistemul lui Conte"

carlo ancelottti

Coentrao și Morata, pe lista neagră a Realului! Ancelotti nu se mai bazează pe cei doi

coentrao real madrid

Ancelotti nu vrea ca Morata să plece la Arsenal: „Rămâne până la vară, să ne ajute”

morata ancelotti

VIDEO Levante-Real Madrid 2-3. Ronaldo a adus victoria în prelungiri! În minutul 90, gazdele conduceau cu 2-1

ronaldo cu baietii jese

Real a stabilit numerele pentru noul sezon. Numărul 11 a fost păstrat pentru Bale!

bale12

"Umilinţa" din finala cu Brazilia aduce schimbări importante în La Roja

del bosque spania mfx

Secretul italianului Carlo Ancelotti: "Sufletul tânăr şi spaniol al Realului"

1deulofeu

VIDEO Tânărul Morata a adus victoria Realului la Levante! Mourinho: "Cine l-a adus la prima echipă? Eu!"