124 rezultate pentru eticheta

montpellier

Video Imens! La câte goluri marcate pentru PSG a ajuns Mbappe după Montpellier - PSG 2-6

Match de football entre Paris Saint Germain (PSG) et Montpellier (3-1) - Ligue 1 Uber Eats ŕ Montpellier

Oficial Fotbalistul care s-a luat la bătaie cu antrenorul său și-a anunțat plecarea de la echipă

FOOTBALL : Montpellier vs Toulouse - Match Amical - Beziers - 16/07/2023

Bătaie la un club din Ligue 1. Fostul fotbalist de la PSG i-a aplicat o corecție antrenorului său

Video Ce nebunie! Lyon era condusă cu 4-1 în minutul 55, iar ce a urmat e de domeniul SF. Cât s-a terminat partida

Olympique Lyonnais v Montpellier Herault SC - Ligue 1 Uber Eats

Foto A spart trei rachete în 30 de secunde! Gestul, catalogat ”rușinos” de către fani, a devenit viral

Alexander Bublik casse plusieurs raquettes et perd son match contre le français Grégoire Barrère lors du 13ème tournoi de l'Open Sud de France à Montpellier

Video Montpellier - PSG 1-3. Parizienii se impun în partea a doua a jocului. Mbappe și Ramos au ieșit accidentați

messi psg (2)

Interes pentru Ionuț Radu. Ultima echipă care vrea să-l transfere pe portarul român în această iarnă

andrei radu parma deschidere

Video Fanii lui Montpellier au întrerupt meciul cu Nantes în semn de protest, dar echipa lor s-a făcut de râs

montpellier-nantes

Foto Tragedie după semifinala CM: marocanii au atacat mașina unui francez, șoferul a întors în viteză și a făcut o victimă

montpellier17

Video Mbappe, refuzat de Neymar chiar pe teren. Imaginile care nu s-au văzut în direct la tv

mbappe neymar 11 metri

Video PSG - Montpellier 5-2. Meci nebun pe ”Parc des Princes”. Neymar a marcat o ”dublă”

neymar

Video&Foto Leo Messi și Kylian Mbappe au făcut spectacol în Montpellier - PSG 0-4. Rezultatele etapei cu numărul 37 din Ligue 1

profimedia-0691403605

Video Marseille - Montpellier 2-0. Gazdele au rezolvat meciul în primele 20 de minute

Fotbaliștii lui Marseille, în meciul cu Montpellier / Foto: Profimedia

Neymar a izbucnit pe rețelele sociale, după ce a aflat că e suspendat la finala Cupei: "Aplauze, ce mizerie!"

Stade Rennais v Paris Saint-Germain, Ligue 1, Football, Roazhon Park, Rennes, France - 09 May 2021

Gestul făcut în ultimele momente ale meciului l-ar putea costa scump pe Neymar

profimedia-0610099481

Performanță fantastică pentru Adrian Ursea! Elevii săi au marcat două goluri într-un minut

Video PSG - Montpellier 4-0. Mbappe, Neymar și Icardi au dat recital, iar parizienii sunt primii în Ligue 1

profimedia-0585419513

Fotbalistul aflat în comă din cauza COVID-19 dezvăluie prin ce a trecut: "Doctorii nu știau ce am, eram slăbit"

profimedia-0502000971

Acum o lună era în comă din cauza COVID-19, dar și-a revenit și se va pregăti normal alături de colegi: "Nu simte acea oboseală"

Montpellier Herault SC v Toulouse FC - Ligue 1

Ultimele veşti despre Sambia, după ce joi a fost băgat în comă din cauza infectării cu COVID-19

Montpellier HSC v FC Schalke 04 - UEFA Champions League

Vești bune pentru fotbalistul din Ligue 1 infectat cu COVID-19: "A ieșit din comă și respiră singur"

Italy v China: Round Of 16 - 2019 FIFA Women's World Cup France

Primul jucător din Ligue 1 cu coronavirus e în comă: "Au oprit anestezicele"

France's Grand Est Region Becomes Epicenter Of Country's Coronavirus Outbreak

Un club din Ligue 1 îşi închide porţile din cauza pandemiei de coronavirus. Angajaţii, trimişi în şomaj

Nicollin

Video Momentul serii pe Parc des Princes! Cum "a umilit" Neymar un adversar care l-a faultat în meciul PSG - Montpellier 5-0

neymar mbappe

Video Neymar a sărit la gâtul arbitrului la pauza meciului cu Montpellier. A înjurat de nervi după ce a primit cartonașul galben

Neymar arbitru

Video&Foto Viața în roz! Cum a putut să apară Neymar la meciul PSG - Montpellier! Spectatorii au rămas mască

Neymar

Video Victorii pentru oaspeţi în prima etapă din Franţa. Saint-Etienne şi Rennes s-au impus în deplasare

stet

Andrei Ivan, dorit pe filiera franceză. Ar putea ajunge la o fostă campioană din Ligue 1

andrei ivan1

Video Montpellier - PSG 3-2. A treia înfrângere în ultimele patru etape pentru campioana din Ligue 1

montpellier

Video Lyon - Montpellier 3-2. Gol de generic marcat de Florent Mollet

montpellier

Video PSG a spulberat Montpellier, fără Neymar și Cavani

mbappe

Video Demers amuzant al celor de la Montpellier! Pentru ce au ajuns să ceară intervenția FBI-ului!

Președintele lui Montpellier

Video Au turbat de furie. Suporterii lui Lille și-au luat la bătaie jucătorii chiar pe teren

lille fani

Video Montpellier - Nice 2-0. Al doilea eşec consecutiv pentru trupa de pe Coasta de Azur

montpellier nice

Video Monaco - Montpellier 1-1. Oaspeţii au egalat în prelungiri, iar campioana a ratat şansa de a urca pe primul loc

monaco montpellier

Video Veszprem și Montpellier și-au respectat statutul de favorite și s-au impus în partidele din Champions League

veszprem

Video Montpellier - PSG 0-0. Parizienii au bătut pasul pe loc fără Neymar

montpellier psg

Neymar nu e în lotul lui PSG pentru meciul cu Montpellier

neymar-5

Video Montpellier - Nantes 0-1. Tătăruşanu, la al treilea meci consecutiv fără gol primit

marseille montpellier

Video Montpellier - Dijon 1-1. Gazdele evită înfrângerea datorită unui gol superb

montpellier dijon

Ce idee! Jucătorii vor fi amendaţi cu un euro pentru fiecare gram acumulat de sărbători

Capture

Video Montpellier - PSG 3-0. Campioana Franței a fost umilită pe La Mosson

psg montpellier

Video Metalurg Skopje - Montpellier 24-30. A doua victorie a francezilor în fața macedonenilor

captura handbal-1

Video Monaco - Montpellier 6-2. Cel mai clar succes acasă din acest sezon pentru gazde

Video Falcao ar putea reveni pe teren la meciul cu Montpellier

falcao

Video Montpellier - Nice 1-1. Gruparea de pe Coasta de Azur, neînvinsă în noul sezon

Video Montpellier - Angers 1-0. Algerianul Boudebouz a adus revanșa pentru sezonul trecut