155 rezultate pentru eticheta

marc marquez

VIDEO Fair-play în Moto GP, după cel mai spectaculos accident al cursei din Italia

bradl crutchlow

VIDEO 6 din 6! Marquez s-a impus și la Mugello. Rossi, pe podium la cursa cu numărul 300

marquez

Marc Marquez, din nou în pole position. Espargaro a fost surpriza din calificări

marquez pole

Cu 4 victorii consecutive, Marquez a intrat în istorie la Jerez: "Sunt foarte fericit"

marquez-1

MOTO GP: Moment istoric pentru Marquez: 4 victorii în 4 curse! Duel spectaculos cu Rossi, la Jerez

marc marquez motogp

VIDEO Un nou pole position pentru Marc Marquez

marquez

VIDEO Moto GP Spaniolul Marc Marquez are procentaj maxim după trei etape

marca marquez

VIDEO Marquez a câștigat în Texas, dar era să cadă de pe motocicletă în ultimul viraj!

moto gp marc marquez

VIDEO Marquez, procentaj maxim în Marele Premiu al Americilor! Duminică, în pole

marquez moto gp 1

VIDEO Marquez a câștigat prima etapă a sezonului de Moto GP, după lupta cu Rossi

marc marquez honda

VIDEO Marquez, favorit şi în sezonul 2014 la Moto GP

marquez

Marc Marquez, pilotul anului: "Finalul a fost incredibil"

3 campioni naţionali vin la Digi Sport să analizeze succesul lui Marquez

marquez-1

VIDEO Noul campion mondial a stabilit 25 de recorduri în 2013. Și are doar 20 de ani!

marquez recorduri

VIDEO Marquez, campion mondial la sezonul de debut în MotoGP. Cel mai tânăr câștigător din toate timpurile

premiere marquez

VIDEO Marquez a câştigat prima bătălie. Spaniolul, cel mai rapid în ambele sesiuni

marc.marquezz

Marc Marquez, înaintea celui mai important record

marquez

Sebastian Vettel: "Vreau ca Marc Marquez să devină campion mondial"

vettel contract

Premieră în MotoGP: Spania a monopolizat primele 4 locuri în MP al Japoniei

spanioli4 motogp

VIDEO Lorenzo a câștigat în Japonia și amână verdictul în MotoGP pentru ultima etapă

lorenzo victorios

VIDEO Lorenzo, pole-position la Motegi. Grila de start

lorenzo marquez

Moto GP: antrenamentele au fost anulate! "Sperăm să putem disputa cursele"

moto gp ploaie si ceata

VIDEO Final nebun în Moto GP! 3 piloți vor titlul, Pedrosa are un "as" în mânecă

dani pedrosa moto gp

Honda, prima echipă cu 300 de podiumuri în MotoGP

honda marquezpedrosa

VIDEO Dani Pedrosa a câștigat în Malaezia, reușind a treia victorie stagională

dani pedrosa moto gp premiere

VIDEO Marquez, penalizat cu un punct! Urmează etapa din Malaezia, LIVE la Digi Sport

marc marquez moto gp

VIDEO Marc Marquez a câștigat Marele Premiu al Aragonului la MotoGP

Marc Marquez

VIDEO Dani Pedrosa, accidentat de ziua sa în MP al Aragonului

accidentare Pedrosa 29

VIDEO Marquez pornește din pole pe Motorland. Un nou record pentru pilotul iberic

mar marquez

Marc Marquez, cel mai rapid la antrenamentele de vineri, dinaintea MP al Alcaron

marquez-1

VIDEO Lorenzo, victorie la Misano, la Moto GP! Egalitate între el și Pedrosa

lorenzo moto gp

Marquez a spulberat recordul și pleacă din pole-position la Misano. GRILA DE START

marc marquez-1

VIDEO Marc Marquez, cel mai rapid în prima zi de antrenamente de la Misano

VIDEO Cursă de infarct la Silverstone: Lorenzo l-a întrecut la limită pe Marquez!

marc marquez captura

VIDEO Marquez bate record după record în Moto GP. A câștigat și în SUA și se distanțează în clasament

marquez podium sua

VIDEO Marquez a câștigat MP de Moto GP al Germaniei. Record absolut al Spaniei

VIDEO Marquez a reușit prima sa victorie la clasa Moto GP! Record doborât de iberic

marquez in viraj

VIDEO Marquez, surpriza antrenamentelor de vineri

G SERIES, o altă provocare pe 4 roţi. Marc Marquez aşteaptă să intre în concurs

Din 2013, penalizări pentru piloţii ce provoacă accidente

accident moto gp

VIDEO Moto2: Cursă de senzație la Valencia pentru Marc Marquez, care a învins după ce a plecat ULTIMUL!

campionii motocicletei

Moto 2: Spaniolul Marc Marquez a devenit campion mondial

marc-marquez

Moto 2, Indianapolis: Luptă în trei pentru locul 2. Reuniunea este ÎN DIRECT la Digi Sport, 17-19 august

espargaro iannone luthi

Thomas Luthi dă ultimul asalt pentru titlu: schimbă șasiul înaintea Marilor Premii din SUA și Cehia

marc marquez thomas luthi

MOTO GP: Marc Marquez va fi noul coleg al lui Dani Pedrosa la Repsol

dani pedrosa marc marquez

MOTO 2: Marc Marquez a câștigat Marele premiu al Germaniei

marquez moto 2

VIDEO EXCLUSIV Final SPECTACULOS la Moto 2. Marguez a câștigat pe ultima sută după un final nebun