Wimbledon 2019 | Încă o surpriză provocată de noua puştoaica-minune din tenis, Cori Gauff

Cori Gauff

Modificare de ultimă oră. Simona Halep ar putea juca la Wuhan împotriva Monicăi Niculescu

Halep Niculescu

Tablou dificil pentru Halep la Wuhan 2018! Simona şi-a aflat prima adversară. Turneul e la Digi Sport

Simona Halep Wuhan

Video Makarova s-a calificat în sferturi la New Haven. Turneul este ÎN DIRECT la Digi Sport

makarova

Video Exclusiv Andrei Pavel a ajutat-o pe Halep să întoarcă soarta meciului cu Rybarikova: "Mi-a schimbat puţin ideile"

2018 Australian Open - Previews

Video Halep - Rybarikova 4-6, 6-2, 6-3! Simona s-a calificat, cu emoții, în sferturi la Stuttgart

Simona Halep

A fost anunţată ora de disputare a meciului Halep - Rybarikova, transmis ÎN DIRECT la Digi Sport

Halep racheta

Exclusiv Adversarele i-au luat frica Simonei. "Probabil e favorita oricărui turneu!"

Halep Rybarikova

Sorana Cîrstea s-a oprit în sferturi la Linz. A fost învinsă de principala favorită

sorana linz

A fost stabilită ora partidei Halep - Rybarikova. Întâlnirea e programată luni și va fi transmisă de Digi Sport

collage-23

Video Rybarikova - Halep 3-6, 4-6. Start perfect! Simona a început în forță cursa de apărare a titlului la Rogers Cup

halep toronto-1

Video Exclusiv Rybarikova, înainte de duelul cu Simona: "E printre cele mai bune din lume. Pornesc cu şansa a doua"

rybarikova

Halep a scapăt de Lucic-Baroni. Adversara ei din turul 2 a câştigat 12 game-uri consecutive în faţa croatei

halep rogers

Cum vor arăta clasamentele WTA începând de luni. Halep rămâne pe primul loc în ”Race”