9 rezultate pentru eticheta

lugano fcsb

Lugano a pierdut calificarea în primăvara Europa League, dar elvețienii vin cu "artileria grea" la București

Lugano FCSB

Man, salvatorul FCSB-ului în Elveţia: "E cea mai bună repriză a mea de când joc la Steaua"

dennis man-1

Analiza unui fost căpitan al roș-albaștrilor: "Steaua nu a intrat concentrată". Momentul psihologic al partidei

bucurie steaua paraschiv

Lugano - FCSB 1-2. După o primă repriză mizerabilă, roș-albaștrii s-au revanșat după pauză. Două goluri în 6 minute

gnohere lugano

Gigi Becali a anunţat echipa FCSB-ului pentru meciul cu Lugano, din Europa League

becali savuros

Fostul internaţional Walter Samuel, care a jucat cu Alibec la Inter, se bucură că atacantul nu va juca azi

samuel alibec

Veste bună pentru FCSB: următoarea adversară din Europa League a pierdut fără drept de apel în campionat

lugano

Una dintre adversarele FCSB-ului din Europa League s-a întărit cu un jucător din lotul Sampdoriei