59 rezultate pentru eticheta

ehf european league

Video Dinamo a câștigat manșa tur din play-off-ul EHF European League

HANDBAL MASCULIN:DINAMO BUCURESTI-SPORTING LISABONA, EHF EUROPEAN LEAGUE (5.03.2024)

Tragere la sorți în Final Four: Gloria Bistrița - Dunărea Brăila! România va avea o finalistă în EHF European League

tragere

Video HC Dunărea Brăila - Podravka Vegeta 26-25. Istorie! România, două echipe în Final Four-ul EHF European League

dunarea braila

Video Gloria Bistriţa - Mosonmagyarovari 32-30. Elevele lui Florentin Pera, cu un pas în Final Four

gloria-bistrita

Video Ce victorie! Dunărea Brăila, cu un pas în Final Four

dunarea-braila

Video Dinamo - Sporting 27-31. ”Dulăii” s-au calificat în play-off-ul EHF Europa League. Fuchse Berlin - CSM Constanța 35-31

Video CSM Constanța - Dinamo 25-33. ”Dulăii” s-au calificat play-off-ul pentru ”sferturile” EHF European League

HANDBAL: CSM CONSTANTA - CS DINAMO BUCURESTI, EHF EUROPEAN LEAGUE (27.02.2024)

Video CSM Târgu Jiu - Motherson 20-22. Gorjencele, eliminate din EHF European League

tg jiu

Video Chambray - Dunărea Brăila 19-24. Elevele lui Jan Leslie au câștigat grupa B din EHF European League

Video Gloria Bistrița - Bensheim 33-24. Victorie în ultimul meci din grupele EHF European League

Video CSM Constanța - Fuchse Berlin 29-32. Pas greșit pentru constănțeni în European League

111

Video Dunărea Brăila, victorie entuziasmantă și calificare în sferturile EHF European League

Video Dunărea Brăila - Lokomotiva Zagreb 34-26. Victorie importantă în EHF European League

Video Gloria Bistrița - Neptunes Nantes 34-29. Elevele lui Florentin Pera, în sferturile de finală ale EHF European League

gloria-bistrita-nantes

Video Dunărea Brăila a obținut a doua victorie din acest sezon în grupele EHF European League

421049213_864257662372282_4869448190972994001_n

Video CSM Târgu Jiu - Costa del Sol Malaga 25-32. Gorjencele, a doua înfrângere în EHF European League

Video Gloria Bistrița - Bensheim 35-27. Elevele lui Florentin Pera, a doua victorie consecutivă în EHF European League

Video Dunărea Brăila, debut cu victorie în acest sezon de EHF European League

braila

Video Motherson - CSM Târgu Jiu 33-27. Gorjencele au debutat cu înfrângere în Grupa D din EHF European League

Video Gloria Bistrița - Lublin 26-23. Debut cu dreptul în Grupa C din EHF European League

gloria bistrita handbal

Echipele românești și-au aflat adversarele în grupele EHF European League. România, țara cu cele mai multe reprezentante

HANDBAL:CSM CONSTANTA - KGHM CHROBRY GLOGOW, EHF EUROPEAN LEAGUE (14.11.2023)

Video Dinamo pierde și returul cu Fuchse Berlin, 32 - 33. CSM Constanța obține doar o remiză la Chrobry Glogow

Berlin, Deutschland 14. November 2023: EHF - European League - 2023/2024 - Gruppenphase - Füchse Berlin vs. Dinamo Bukar

Video Calificare! Dunărea Brăila a învins-o pe Borussia Dortmund

Video Fuchse Berlin - Dinamo 33-30. ”Dulăii”, învinși de campioana en-titre / CSM Constanța - Chrobry Glogow 29-18

HANDBAL MASCULIN:DINAMO BUCURESTI-HC IZVIDAC, EHF EUROPEAN LEAGUE (17.10.2023)

Borussia Dortmund - Dunărea Brăila 24-25. Ziua revenirilor în handbalul românesc! Brăilencele au produs surpriza

HANDBAL: HC DUNĂREA BRĂILA -CSM BUCUREȘTI, LIGA FLORILOR (25.10.2023)

Video Chambery Savoie - Dinamo 21-28. ”Dulăii” se impun fără probleme în duelul din Franța

Video CSM Constanța - Sporting Lisabona 29-28. Dobrogenii se impun la limită în EHF European League

csm constanta

Dinamo și-a spulberat adversa în EHF European League! ”Dulăii” au marcat aproape un gol pe minut

CSM Constanța, debut cu victorie în EHF European League

Dinamo și-a aflat adversarele din grupele EHF European League

HANDBAL MASCULIN:DINAMO BUCURESTI-THW KIEL, LIGA CAMPIONILOR (22.03.2023)

Video Nykobing - SCM Râmnicu Vâlcea 38-29, în EHF European League. Vâlcencele, eliminate, deși au pornit cu prima șansă

HANDBAL FEMININ:SCM RAMNICU VALCEA-NYKOBING FALSTER HANDBOLD, EHF EUROPEAN LEAGUE (18.03.2023)

Video SCM Râmnicu Vâlcea – Paris 92 30-28. Victorie pentru vâlcence în EHF European League

HANDBAL FEMININ:SCM RAMNICU VALCEA-PRAKTIKER VAC, EHF EUROPEAN LEAGUE (8.01.2023)

Video SCM Râmnicu Vâlcea - Thuringer 32-32, în EHF European League. Româncele au scăpat victoria ”printre degete”

valcea-thuringer

Video SCM Râmnicu Vâlcea a rezistat 40 de minute la Paris, în EHF European League

valcea

Minaur Baia Mare, surclasată de Ferencvaros în European League. Înfrângere dură pentru români la Budapesta

Magdeburg, Germany. 17th Nov, 2020. Handball, EHF European League, SC Magdeburg - CSKA Moscow, main round, Group C, 3rd matchday: Moscow players warm up in front of a video wall with the EHF logo. Credit: Ronny Hartmann/dpa-Zentralbild/dpa/Alamy Live News

Video CS Minaur Baia Mare - Ferencvaros 27-36, în EHF European League. Cine au fost cei mai buni marcatori

image_2022-05-21_130849009

Tragere la sorți cu ghinion pentru echipele românești în primul tur preliminar al EHF European League

hcds

Video Minaur Baia Mare - Herning 28-29, în finala mică a EHF European League. Româncele, învinse la aruncările de la 7 metri

handbal

Video Viborg - SCM Râmnicu Vâlcea 31-20. Danezele au fost prea bune. Ambele echipe sunt calificate în sferturile European League

vib scm

SCM Râmnicu Vâlcea, a treia victorie consecutivă în EHF European League

scm-ramnicu-valcea

Video Măgura Cisnădie a învins-o pe Lada Togliatti în EHF European League

FOTBAL:CS MAGURA CISNADIE-SCM RAMNICU VALCEA, LIGA FLORILOR (21.10.2021)

SCM Râmnicu Vâlcea, victorie importantă în EHF European League! Româncele, pe primul loc în grupă

Video SCM Rm. Vâlcea, victorie categorică la debutul în EHF European League

valcea

Video CS Minaur Baia Mare, înfrângere la scor cu SG BBM Bietigheim, în EHF European League!

Minaur Baia Mare - Bietigheim

Video Măgura Cisnădie, debut perfect în grupele EHF European League

News Alert Minaur Baia Mare a învins-o a doua oară pe Dunărea Brăila şi e în semifinalele EHF European League

HANDBAL FEMININ:HC DUNAREA BRAILA-CS MINAUR BAIA MARE, LIGA FLORILOR (11.11.2020)

Dunărea Brăila - Minaur Baia Mare 24-31, în sfertul de finală 100% românesc din EHF European League

braila handbal captura

Video Dunărea Brăila - Kuban Krasnodar 36-32 | Calificare en fanfare și duel românesc în sferturile EHF European League