1092 rezultate pentru eticheta

csm bucuresti

CSM Bucureşti s-a înţeles cu Jakob Vestergaard, după despărţirea de Kim Rasmussen

vestergaard

Video CSM Bucureşti, aproape de o "triplă" istorică. Trupa din Capitală joacă finala Cupei României cu HCM Roman

csm buc

OFICIAL! Kim Rasmussen a semnat cu Ungaria

rasmussen

Video CSM București o va întâlni pe Dinamo în finala Ligii Naționale de handbal masculin

CSM Turda

Video Rapid - CSM Bucureşti 30-45. Calificare fără emoţii în Final Four-ul Cupei României

csm rapid

Video Potaissa Turda a amânat verdictul semifinalei cu CSM Bucureşti

potaissa csmb

Video Exclusiv Eroii din poartă: întâlnire între Pessoa şi Duckadam. "Voi păstra această poreclă"

Duckadam Pessoa

Prima spanioloaică învingătoare în Liga Campionilor: ”Nu speram să câștigăm niciun meci în Final 4”

carmen

Vestergaard, aproape de revenirea la CSM Bucureşti. Şanse mici de a rămâne Rasmussen

vestergaard csm

Video EHF a stabilit superlativele Final-Four-ului. Brădeanu şi Pessoa, printre vedete

csm-6

Video Planul lui CSM pentru a rămâne în elita Europei. "Într-un an-doi, vrem Final Four-ul în România"

csm-5

Video CSM Bucureşti - Potaissa 29-23. Victorie clară în primul meci din semifinalele Ligii Naţionale

csm turda

Video Exclusiv "Mica" Brădeanu nu se gândeşte la retragere: "Ştiu ce pot şi am demonstrat lucrul ăsta"

capt Bradeanu

Video Regina Europei a fost la Digi Sport! CSM a făcut turul Capitalei cu trofeul Ligii Campionilor

collage nou

Performanţă pentru Gullden: a intrat într-un top select al handbalului feminin

gullden

Grubisic, MVP-ul Final Four-ului: "Am jucat fără presiune şi am meritat să câştigăm trofeul"

grubisic

Câţi bani va primi CSM de la Federaţia Europeană, după câştigarea Ligii Campionilor

bucurie csm

A pierdut finala Ligii cu Oltchim şi laudă performanţa CSM-ului: "Jos pălăria!"

csm

Video Cristina Vărzaru: ”România ar trebui să fie mândră de noi”

varzarau captura

Isabelle Gullden: "Nimeni nu se gândea că putem ajunge aici"

captura gullden

Video Căpitanul Oana Manea: "Am făcut flotări ca să pot ridica trofeul"

manea

Video "Mica" a reuşit golul decisiv: "Mă duceam la 7 metri şi simţeam că mi se face rău de emoţii"

mica

Video Weekend de vis pentru sportul românesc! CSM București, Halep și Tecău, succese răsunătoare

csmhaleptecau-1

Video 4 Ligi ale Campionilor pentru Cristina Vărzaru. "La anul facem manita!"

varzaru manita

Video Momentul care a decis finala! Pessoa, eroina CSM-ului la loviturile de departajare

poza pessoa

Ele sunt învingătoarele, noi, toţi ceilalţi, învinşii

CSM Bucuresti - Gyori ETO 1726

Video Alexandru Dedu: ”Vor trece ani până când vor realiza ce au făcut. E fantastic să câștigi la debut”

CSM Bucuresti - Gyor

Cum s-au motivat jucătoarele de la CSM înainte de Final Four: "Noi suntem Danemarca din '92!"

csm bucuresti varzaru manea

Video Nu a reușit cu Oltchim, a câștigat Liga Campionilor cu CSM: ”Încă nu realizăm ce s-a întâmplat, e magnific”

iulia curea

Video Isabelle Gullden, golgheterul Ligii Campionilor! Grubisic, MVP-ul turneului!

premiante

Video CSM Bucureşti a câștigat Liga Campionilor! A învins-o pe Gyor la loviturile de departajare

csm bucuresti finala liga campionilor - gyor

CSM, faţă în faţă cu istoria! De peste jumătate de secol o echipă din România nu s-a impus în Liga Campionilor

csm-4

Video Grubisic, eroina româncelor cu Vardar: ”Duckadam s-a întruchipat în minunata noastră Elena”

grubisic csm

Antrenorul CSM-ului a glumit înainte de Final Four: "Le-am spus că sunt perfect, dacă vor locul 4"

kim rasmussen csm bucuresti

Video Exclusiv Prima reacție din tabăra CSM-ului după calificarea în finală: "Apărarea a fost punctul nostru forte"

oana manea

Video Spectacol în Liga Campionilor. Brădeanu a înscris de două ori din propria jumătate în 40 de secunde

captura bradeanu

Video Gyor, prima finalistă a Ligii Campionilor. Echipa maghiară o va înfrunta pe CSM București

gyr

Jucătoarele lui Vardar susţin că apărarea va fi cheia în meciul cu CSM, din Final Four

csm-1

Video Jucătoarele de la CSM București au ambiții mari la Budapesta, în Final Four: ”Am putea face istorie”

csm

CSM Bucureşti oferă cea mai valoroasă handbalistă a lunii aprilie în Europa

gullden csm

Misiune facilă pentru CSM Bucureşti în sferturile Cupei. Campioana înfruntă retrogradata Rapid

handbal cupa

Se ştiu trei semifinaliste în Liga Naţională de handbal masculin

handbal masc

Video Corona Braşov - CSM Bucureşti 29-33. Campioana s-a calificat fără emoții în sferturi

corona-1

Video Al cincilea transfer pentru sezonul viitor la CSM Bucureşti. Campioana o aduce pe Camille Ayglon

Camille Ayglon

Video HCM Baia Mare a pierdut titlul pentru a doua oară la rând: ”Echipa nu trebuie să dispară”

hcm baia mare

Video HCM Baia Mare - CSM București 30-28. Prima înfrângere, după 48 de meciuri, pentru campioană

CSM București organizează deplasare pentru suporteri la Final Four-ul Ligii Campionilor

deplasare CSM

Video CSM Bucureşti - "U" Cluj 33-19. Gazdele au câştigat al doilea titlu consecutiv

cms2

Video CSM Târgovişte - CSM Bucureşti 3-1. Oaspetele, eliminate în semifinalele Diviziei A1

csm-1

CSM Bucureşti - Steaua 27-24. Echipa lui Sundovski a cucerit Cupa României

bucurie handbal

CSM București visează la finala Ligii Campionilor: "Este o tragere la sorți de vis!"