22 rezultate pentru eticheta

bradley wiggins

Team Sky şi un fost câştigător al Turului Franţei, acuzaţi de dopaj de o comisie parlamentară britanică

dopaj sky wiggins

S-a retras unul dintre marii ciclişti ai mileniului. Bradley Wiggins a spus adio sportului

Turul Franței, la ediția cu numărul 100. Sâmbătă s-a dat startul. Programul complet

turul frantei

Bradley Wiggins şi Ryder Hesjedal s-au retras din Turul Italiei

Richie Porte a câștigat ediția din 2013 a cursei Paris - Nisa

richie porte-1

Ciclistul Bradley Wiggins şi tenismanul Andy Murray, decoraţi de Regină

murray recomandare

Chris Froome va fi liderul la Team Sky, în Turul Franței. Bradley Wiggins e locotenentul lui

froome wiggins

Ciclismul britanic, urmărit de ghinioane! Antrenorul lotului a fost spitalizat cu hemoragie craniană

shane sutton01

Bradley Wiggins a suferit doar răni ușoare în accidentul rutier în care a fost implicat miercuri seara

wiggins ebine

Ciclistul Bradley Wiggins a fost spitalizat după un accident rutier

wiggins01

Britanicul Bradley Wiggins nu-și va apăra titlul din Turul Franței! Ediția 2013 e pentru cățărători

bradley wiggins 2013

Campionul olimpic Bradley Wiggins nu dă doi bani pe Regină, dar îl divinizează pe Robbie Fowler

bradley wiggins pe bicicleta

Bradley Wiggins, cel mai medaliat sportiv din istoria Marii Britanii

FOTO Wiggins a defilat cu fiul său pe bicicletă, pe Champs Elysees

wiggins fiu paris

Bradley Wiggins, primul englez care a reuşit să câştige Turul Franţei

bradley

Fabian Cancellara s-a retras din Turul Franței, pentru a fi alături de soția sa însărcinată

fabian cancellara

Dublă britanică în Turul Franței. Wiggins ia avans față de Cadel Evans

wiggins contra-timp

Surpriză în etapa a 8-a din Turul Franței: Thibaut Pinot a terminat primul, Wiggins rămâne lider

thibaut

Bradley Wiggins s-a îmbrăcat în galben în Turul Franței

bradley wiggins tourdefrance 7

Bradley Wiggins câștigă Criterium du Dauphine a doua oară consecutiv

bradley

Quintana câștigă cea mai grea etapă din Criterium du Dauphine. Wiggins rămâne lider