A venit la interviu și a dat declarația serii, după Oțelul Galați - Dinamo 1-0

Screenshot 2024-04-08 at 22.58.04

Video Inedit! Cum au sărbătorit jucătorii Oțelului, după ce au dat lovitura în minutul 90+3 al duelului cu Dinamo

otelul

Video Oțelul Galați - Dinamo 1-0. Tănasă a dat lovitura în minutul 90+3, iar ”Câinii” rămân pe loc retrogradabil

otelul-dinamo

Foto Totul a fost filmat! Ce a pățit un fan al lui Dinamo pe stradă, după ce a fost văzut de fanii Oțelului

1

”Nu-mi venea să cred cum ajunsesem. Am spus Gata! Oprește-te!”. Fostul mare internațional care a învins alcoolul

FOTBAL:ROMANIA-ANDORRA 2-0, PRELIMINARII CM 2006 (17.08.2005)

Din Liga 2 sau din play-out-ul SuperLigii, direct în Europa League! Marea miză a Cupei României și tabloul semifinalelor

UEFA Europa League: Feyenoord v AS Roma Rotterdam - The Europa League logo during the 1st leg of the UEFA Europa League

Video ”Nicio șansă!”. Reacția lui Dorinel Munteanu, după ce Oțelul a învins-o pe Universitatea Craiova și e în semifinalele...

Dorinel Munteanu, eliminat în meciul cu Dinamo, a continuat să înjure și la vestiare și a strigat că e vânat

Video Universitatea Craiova - Oțelul 0-1. Lameira a marcat golul calificării în semifinalele Cupei României

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-OTELUL GALATI, CUPA ROMANIEI BETANO (4.04.2024)

Știm semifinalele Cupei României!

cupa

După fix două luni, Dorinel Munteanu și-a aflat sancțiunea pentru derapajul rasist la adresa rapidiștilor

MEDIA: Liga Digi Sport, ora 15:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL: CS CORVINUL 1921 HUNEDOARA - FC VOLUNTARI, CUPA ROMANIEI BETANO - SEMIFINALA (17.04.2024)

FOTBAL: Corvinul Hunedoara - Csikszereda, ora 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Digi Sport Special, ora 19:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1