Moto

Digi Sport îți aduce cele mai importante știri din motociclism, rezultate, clasamentul motoGP, noutăți de la cele mai recente curse de moto. Urmărește imagini spectaculoase sau accidente de pe circuitele de motociclism, reacții și interviuri la cald cu cei mai renumiți piloți de moto: Valentino Rossi, Marc Marquez și mulți alții.

MotoGP se va vedea următoarele trei sezoane în direct pe canalele Digi Sport!

profimedia-0765329993

Foto Modelul cu peste un milion de urmăritori care i-a cucerit inima campionului mondial. ”Am spus 'Da'!”

aneta Mare

Video MotoGP | Francesco Bagnaia a câștigat un nou titlu mondial, după victoria de la Marele Premiu al Valenciei

profimedia-0824436297

Video Fabio Di Giannantonio a câştigat Marele Premiu al Qatarului la MotoGP! ”Dezastru” pentru Jorge Martin

DI GIANNANTONIO Fabio, Gresini Racing MotoGP, Ducati Desmosedici GP22, podium, portrait with BAGNAIA Francesco (ita), Du

• 12:00 Stirile Digi Sport
  • FOTBAL:FARUL CONSTANTA-DINAMO BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (12.02.2024)

Urmărește-ne și pe

”500 de euro ca să bem o cafea”. La 30 de ani, s-a lăsat de fotbal și câștigă o ”avere”: ”Nicio lună fără 5 cifre în cont”

miguel-guerrero8

Corneliu Vadim Tudor l-a văzut pe Bogdan Stelea și a spus un cuvânt care a rămas în istoria fotbalului românesc

vadim-stelea-digisport

Gică Popescu a spus cine este cel mai mare fotbalist român din toate timpurile

popescu mutu

Simona Halep nu a mai stat pe gânduri și a luat decizia în privința lui Patrick Mouratoglou

Exclusiv Cea mai dură reacție după FCSB - Sepsi...

FOTBAL:FCSB-SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (17.03.2024)

Video FCSB - Sepsi 2-1. Golul lui Băluță a...

baluta

Bernd Storck a anunțat două plecări de...

stork

Exclusiv OUT din echipă! Mutarea total...

Video MotoGP | Jorge Martin a câștigat Marele Premiu al Statului San Marino

MotoGP World Championship - Race MotoGP of the Grand Prix Red Bull of San Marino and Riviera Rimini

Video MotoGP | Aleix Espargaro s-a impus la Marele Premiu al Cataloniei! Francesco Bagnaia, accident grav

profimedia-0802636674

Video Francesco Bagnaia a câștigat Marele Premiu al Austriei la MotoGP

Francesco Bagnaia a câştigat Marele Premiu al Spaniei la MotoGP. Lowes, învingător la Moto2 și Ortola, la Moto3

MotoGP Of The Americas - Race

Video Brad Binder a câștigat sprintul MotoGP de la Jerez. Steag roșu după un accident spectaculos

MotoGP Of Spain - Free Practice

Video Ce surpriză! Marco Bezzecchi a câștigat Marele Premiu din Argentina. Prima victorie din cariera sa la "clasa regină"

MotoGP Of Portugal - Race

Video Reacția lui Marc Marquez după accidentul horror de la Marele Premiu al Portugaliei la Moto GP

profimedia-0765298842

Video Marc Marquez va pleca din pole-position în Marele Premiu al Portugaliei la MotoGP

MotoGP Of Portugal - Qualifying

Chivasso celebra la vittoria di Pecco Bagnaia nel mondiale di MotoGP

Video Francisco Bagnaia a câștigat Marele Premiu al Malaysiei la Moto GP. Titlul mondial se va decide la Valencia

bagnaia

Video Alex Rins, învingător în Australia la MotoGP. Francesco Bagnaia, din nou lider în clasament

AUTO: OCT 16 MotoGP - Australian Grand Prix

Video&Foto Miguel Oliveira s-a impus în Marele Premiu al Thailandei la MotoGP. Fabio Quartararo, clasare dezastruoasă

miguel-oliveira (12)

Un nou Grand Prix a fost adăugat în Campionatul Mondial de Moto GP din sezonul următor

MotoGP of Great Britain - Race

Video Jack Miller a câștigat Marele Premiu al Japoniei! Fabio Quartararo, din nou în afara podiumului. Clasamentul actualizat

profimedia-0725951815

Video Moto GP | Enea Bastianini s-a impus în Marele Premiu al Aragonului, după un final de cursă incendiar

profimedia-0723842498

Moto 2: Calificările Marele Premiu al Aragonului au fost transmise ÎN DIRECT pe digisport.ro

MotoGP Of Aragon - Free Practice, Alcaniz, Spain - 16 Sep 2022

Video Francesco Bagnaia, a patra victorie la rând în Campionatul Mondial de MotoGP

Celestino Vietti, pole-position pentru Marele Premiu din San Marino, la Moto2

celestino

Video&Foto Francesco Bagnaia a câștigat Marele Premiu al Austriei la MotoGP. Italianul este pe locul trei la general

bagnaia (9)

franscesco-bagnaia (10)

Video Moto GP. Francesco Bagnaia a câștigat la Assen. Quartararo, abandon! Rezultate Moto 2 și Moto 3